Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért érezzük magunkat szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érezzük magunkat szerelmesnek, ha egy exszel szexelünk, miközben tudjuk, hogy nem működött a kapcsolat és eddig azt hittük, túl vagyunk rajta?

Figyelt kérdés
Férfi oldalról nem tudom van e ilyen, nőknél nagyobb a valószínűsége.
2019. dec. 1. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
van ilyen férfi oldalról is, nyugi
2019. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
A szerelem érzése a természet varázspora amit a szemekbe hint. Párosodj minél többször, erre csábít a fajfenntartás miatt.
2019. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Mert nem akarod hogy az exed boldog legyen valaki mással, inkább feltartod még néhány évig.
2019. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%

Én nem tudnék exel szexelni. Egyszerűen undorodnék attól, hogy mással is dugott. Nekem olyan exeim vannak, akiknek én voltam az első. Két lánynak. Más kapcsolatom nem volt.

Engem igen is zavarna a gondolat, hogy más is járt már benne.

De nem össze keverendő azzal a tudattal, hogy ha lesz barátnőm még az életben, akkor ő már úgy is szexelt mással. Az nem érdekelne. Úgy mondom, hogy voltam már együtt valakivel, aztán még is ejtett.

2019. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Ne dugj az exszel és nem fogsz hülyeségeket érezni.
2019. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Minek szexelni az exszel?


" nőknél nagyobb a valószínűsége."

Nehogy azt hidd! Adják a lazát a haveroknak, otthon meg telesírják a párnájukat.

2019. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Persze néhány ex erről álmodozik, hogy telesírja a párnáját az exe. És mindent amit csinál bizonyítéknak vesznek, még azt is ha semmit nem csinál (biztos nincs ideje mert épp sírja tele a párnáját)
2019. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Én is így vagyok, ahogy már írták, ha más is megdugta rajtam kívül, utána már nem kell.
2019. dec. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom minek kellett lepontozni. Megmondtam, kapcsolatnál teljesen más. Olyanra értem, akivel már voltam együtt, de még is félre megy, mással fekszik le, utána már nem tudnám úgy kezelni mint nőt. Ebben mi a rossz?

Meg exem eléggé nagy ribi lett, elég sok pasi lekurta már, bár ő úgy se jönne vissza, de fene a gusztusát annak, aki még hozzá nyúlna. Tudok róla, hogy csomó pasijával kefélt koton nélkül.

2019. dec. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És ha nem volt azóta mással? Mert mondjuk csak pár hónap telt el, nem évek.
2019. dec. 2. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!