Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mit szólna a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xyasdd kérdése:

Szerintetek mit szólna a volt barátnőm 15 év után, ha pont összefutnánk vele és a családjával egy bevásárlóközontban és elkezdenék vele beszélni a múltról?

Figyelt kérdés
Több verziót is elképzeltem. optimális esetben külön jönne a családjától vagy megbeszélne egy másik időpontot ahol együt lennénk valahol 1-2 órát és felidéznénk a multat. Másik esetben a párja beleszólna amit ugye nem tolerálnák.Harmadik ami kikészitene, csak lekezelő lenne és alid vagy semennyire nem emlékezne a közös bohockodásainkra és kapcsolatunkra.

2019. dec. 3. 07:57
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

A negyedik opciót tartom valószínűnek.

Elcsevegtek pár percet, majd elköszön és megy a dolgára.

2019. dec. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Ran a facen talàltak az exek. Ugyanannyira nem érdekel velük a mult mint ök maguk màr. De plazaban meg sem àllnèk ilyen beszélgetesekre.


Amugy is arrol szolt hogy a pozitiv emlekek mellett leginkabb a sérelmeiket hoztàk fel es olyan dolgok miatt akarnak most büntudatokat kelteni bennem ami volz vagy 5 ève. Azert vagyok lecseszve mert 5 évvel ezelött pl pont hisztiztem amikor reggelit hozott be nekem kedvesen. Meg ilyenek. Kinek hiànyzik ez?

A masiknak meg az a baja hogy nem logisztikazom ki hogy vele tudjak talàlkozni. Es elkezd lecseszni hogy rosszul szervezem/rosszul osztom be az idöm.

Nem. Pont hogy jol osztom be. Es ilyen lecseszésekre meg hogy engem minösitgessenek minek érjek rà? Akkor jo vagyok ha talalkozom akkor meg le vagyok cseszve meg elhordva ha nem? Azert döntse mar el magàban hogy utal vagy kedvel, ne engem moszeroljon màr vele hogy labilis hülye

2019. dec. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
*ràm a facen talàlnak
2019. dec. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
A világon semmi értelme. Mégis mit kéne felidézni és minek? Azért lett vége, mert akkor oka volt, hogy lezártátok. Ez gondolom azóta sem szűnt meg, mert külön élete van. Ha ő továbblépett és párja, családja van, még inkább nem lenne kíváncsi rád.
2019. dec. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj,bevásárlóközpontban beszélgetni a volt barátnővel aki a családjával van.

Bevásárlóközpont egyébként se alkalmas erre, max beülsz valakivel egy kávézóba és ott diskuráltok.

Volt barátnővel, akinek családja van, nincs mit beszélni a múltról, főleg nem hosszasan. De úgy egyébként se.


Ötletnek is rossz, és igen, negyedik opció:köszöntök egymásnak és továbbmentek.

2019. dec. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Bocs, úgy értettem hogy beülünk valahova igen másik opciónak . Úgy gondolom hogy sok időt töltöttünk együtt anno 2 év nem hangzik soknak de hetente eltöltöttünk 1 napot és nyáron meg majdnem minden nap. Attól hogy családja van, szivesen felidézheti attól még szerintem a régi dolgokat,hozzászólni nevetni rajtuk. de persze multként kezelni mivel van már családja.
2019. dec. 3. 08:36
 7/37 anonim ***** válasza:
92%
Én biztos, hogy nem ülnék le beszélgetni ilyen esetben. Az emberek nagy része már túllépett ezen és nem foglalkozik régi történetekkel. Másrészt a férje vagy párja mit szólna, ha az exével kávézgatna? Te örülnél, ha a gyerekeid anyja az exével rötyögne múltbeli sztorikon az exével?
2019. dec. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
94%

Biztos nem ülnék be a múltról elmélkedni. 2 év 15 év távlatából nem olyan sok.

Az előttem írókat még azzal egészíteném ki, hogy semmilyen módon nem szeretném, ha az exem azt hinni, van még esélye.

2019. dec. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Ès ezt hogy kell elkèpzelni? Hogy vèletlen összefuttok, aztán te egyből rázendítesz a múlt felidèzèsère? Ne haragudj, de ez elèg vicces lenne.

A másik, hogy egy 15 ève lezárt kapcsolat szerintem már a kutyát sem èrdekel. Ès az a 2 èv futamidő se extra, együtt sem èltetek, semmi. Tini jellegű kapcsolat, ami akkor jó volt, de lezárult aztán ennyi.

2019. dec. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
93%
Menj el egy pszichológushoz, hogy segítsen neked mielőtt bekattansz és kinyírsz valakit. "Véletlen" futnátok össze, persze. Szegény lány...
2019. dec. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!