Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nektek mi lenne az a pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi lenne az a pont ahol szakítás lenne az egyetlen döntés?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgetünk haverjaimal és szóba került hogy ki mikor szakítana a barátnőjével. Volt olyan aki azt mondta nem engedi hogy egyedül legyen egy fiúval tehát ő is megy vele. Meg a másik véglet, hogy másik haverom csak akkor szakítana, ha megcsalná tehát ha szex lenne. Nektek mi lenne az a pont?

2019. júl. 13. 19:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nyilván a megcsalás az ilyen de ezek mellett az is ilyen, ha nem számíthatok rá, nem törődik velem, nem törődik a kapcsolattal és stb.
2019. júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Ebben az esetben, ha tudatosan megbánt azzal, hogy abszulút figyelmen kívül hagy, az már bizony az a pont lenne.

32/f

2019. júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha pl. kiderül, hogy másodállásban mániákus sorozatgyilkos. Biztos kiütne.
2019. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Fizikai,lelki bántalmazás.
2019. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Noren1989 ***** válasza:
87%

Eddig a leggyakoribb ok a teszetoszasàg, kilàtàstalansàg volt, nulla pozitív gondolattal.


Megcsalàs persze instant szakító ok nàlam is.

2019. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk egy hosszabb kapcsolatban a megcsalás (mondjuk rövidben is, csak ha már x ideje ismerjük egymást, akkor valószínűleg úgy döntöttem, hogy vele akarok lenni mert már ismerem annyira, hogy tudjam : akarom őt vagy sem. Tehát a rigojáit már ismerem /megszoktam, ilyesmivel nem tudna kiábrándítani.)

Csakis a megcsalás.

2019. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokat veszekednénk, mert nagyon különböznénk, vagy esetleg épp ellenkezőleg, nagyon hasonlítanánk. Nekem ez épp elég lenne, mert nagyon utálom a veszekedést, de leginkább azt amikor valaki utána még órákig, vagy esetleg nap végéig duzzog/"rossz" hangulatban van. Én általában mindig el tudom engedni a dolgokat, bármiről is legyen szó, ha már megtörtént akkor legalább utána legyen jobb a hangulat, nem?

Megcsalás, tehát mással csókolózás is nálam szakítás.

2019. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

En no vagyok ugyan, de eszembe jutott par dolog:


-megcsalas

-agresszio (elso pofonnal otthagynam)

-ha az elejen nem, de kesobb kiderulne, hogy alkoholista


Hirtelen ennyi, ezeket megbeszelessel se tudnam senkinek elnezni.

26N

2019. júl. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
én is nő vagyok, de leírnék egy sztorit. az exemnél nagyon sok mindent elviseltem, a szülei miatt tiszta idegbeteg volt, rajtam töltötte ki ezt, kiabált minden apróságért, de elnéztem neki, mert szerelmes voltam. Aztán egy idő után észrevettem, hogy abszolút nem figyel rám, beszélek hozzá, hogy mi volt aznap pl, és közben gépezett, vagy bármi, de nem figyelt :(( eltelt pár óra és megkérdezte azt, amit egyszer már elmondtam.
2019. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet vele semmit sem megbeszélni. Passzív agresszió duzzogás. Nem törődik a kapcsolattal. Ha az exét emlegeti miközben együtt vagyunk pl 1-2éve. Az exem ék sokmindent eltürtem csak mert szerelmes voltam belé. De ez idővel változott észrevettem hogy ő nem is szeret csak iranyitasmaniasvolt meg önző.
2019. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!