Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha nem tetszek egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tetszek egy pasinak miért feküdt le velem többször is?

Figyelt kérdés
2019. dec. 8. 18:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Lefordítom: csak dugjatok randi nélkül.

Tetszel neki, csak sértettségében kellett mondania valamit, nehogy a tiéd legyen az utolsó szó. Kell ez neked?

2019. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa, hát akkor az egója "játszik" vele. Mindenképp azt akarja, hogy te maradj alul, és másképp nem tudja elviselni, a dolgokat, csak úgy, hogy téged lejjebb ránt.

Nem értem. Hogy most ő tetszik neked? Akarsz többet tőle? Ha eddig akartál volna, szerintem már akkor se akarj.

2019. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Azért csak vonzónak talál, ha lefeküdt veled... de semmit ne várj tőle. Nem érdemli meg.
2019. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy hisztis gyerek akinek te vagy a játéka.
2019. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Mi köztünk ilyen barátság extrákkal dolog volt. Aztán két hete tett olyan megjegyzést ami nagyon rosszul esett, és én mondtam először, hogy többet nem akarok úgy vele lenni. Ő meg erősödött, hogy de legalább akkor csak barátok maradjunk. És ebből lett ez az egész, hogy én nem is tetszek neki, ezért ne szexeljunk többet, csak dumáljunk meg legyünk barátok..
2019. dec. 8. 19:56
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Semmi önbecsülésed nincs? El kellett volna hajtani a jó édesanyjába.

Addig tetszettél neki amíg élvezhetett rajtad, most hogy mar nincs ingyenpunci nem tetszel.

És meg maradjatok barátok.

Legyen már annyi tartásod hogy kidobod mint macskat szarni.

Abban bízik hogy baráti alapon csak megdug még parszor.

2019. dec. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz ez a pasi. Maskor ha szrt mondanak rád nyugodtan mondj te is ilyent neki. Ez egy bantalmazo bunkó.
2019. dec. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Razor-1 válasza:
Miért csodálkozol?? Nem akartál komoly kapcsit, vagyis ha nem irtad le is Csak dugni akartál. A srác meg eszénél volt , és ő sem akart komoly kapcsit. Szal nem is értem Minek kérdezted xD ?
2019. dec. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Engem az érdekelt, miért volt velem, ha amúgy nem is tetszek neki. Ahogy leírtam, ezeket azután kezdte el mondani, hogy már én nem akartam tovább a dolgot, és az bosszant, hogy úgy állitja be, mintha csak én akartam volna.
2019. dec. 11. 17:23
 20/22 anonim ***** válasza:
Ez egy idota onerzetes,ne agyaj rajta!
2019. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!