Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért, hogy jutott el odáig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért, hogy jutott el odáig, ennyi idő után?

Figyelt kérdés

Ma szakítottunk 7 év után. Úgy a második harmadik év körül összeköltöztünk, szüleimmel éltünk, fizetett nekik, és úgy döntött, hogy jobb lenne ha önállósodna stb, tehát külön költözne egy albérletbe, ami meg is történt jó másfél évvel ezelőtt. Hívott engem is hogy menjek oda vele, sokat ott is voltam, cuccaim is rengeteg ott volt, de teljesen nem akartam a nyakára telepedni mivel tanulok aktívan, és így haza járogattam a szüleimhez, de nagyon ritkán aludtam itthon, kb havonta kéthavonta 1x. Szerintem mondhatni hogy ott éltem, csak furcsán csináltam a dolgokat, mert haza jártam segíteni stb.

Ő ezt is sokallta, és ma azt mondta hogy megunta hogy nem vagyok ott, és hogy vége. Nem akarom elhinni hogy ez tényleg egy erős ok. :( Ennyi időt kidobni csak úgy, hát... Nem áll más a háttérben, és nem mondott neki senki semmit, mert rákérdeztem. Nem akarom elhinni az egészet, bele vagyok betegedve teljesen.


2019. dec. 9. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Na és? Engem is több mint 5 év után baxtak ki, visszautasítva egy fullos budapesti lakást, amibe felkínáltam, hogy összeköltözhetnénk. Csak hát akkor már mást szeretett, akitől azóta terhes. Ez az élet rendje! Majd lesz más.
2019. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltelt 7 év, de még tanulsz, akkor nagyon fiatalon jöhettetek össze. Nem is akartál vele együtt élni, csak ott aludtál. Nem léptetek előre, megelégelte, van ilyen.
2019. dec. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, azt be kell látnod, hogy ez így nem egy normális kapcsolat, hanem egy bohóckodás. Főleg 7 év után.


Én január végén ismerkedtem meg a párommal, májusban záróvizsgáztam. Nála voltam végig, vittem a kis tételsorom, a laptopom és amíg ő kockult, bekuckóztam tanulni 2-3 órát. Aztán ettünk, kicsit összebújtunk, aztán folytattuk. Júliusban össze is költöztünk, anyukámat hetente látogattam így is.


Az embernek le kell válnia a szülőjéről, ha saját családot akar. Márpedig két fő is már egy család a szememben és nekem sem tetszene, ha anyuka ott flangálna a konyhában, mikor felkelünk és menne a hiszti, ha éjjel még kimegyünk kajálni vagy zuhanyozni. Én sem bírnám, évekig sem.


Egyébként meg ha egy kapcsolat szar és előreláthatólag nem lesz jobb, rohadtul nem számít, hogy mennyi ideje tart. Ha szar, ki kell lépni, főleg ha nem vezet sehova, mert látszólag te hajthatatlan vagy.

2019. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne ha megértenék az emberek végre, hogy nem mindig a Számok számítanak, jelen esetben az évek.


Nekem úgy tűnik, hogy ő már régóta unta ezt az egész kapcsolatot veled meg a családdal is.

2019. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát pedig ez egy elèg erős ok. 7 èv után se fejlődött sehova a kapcsolat, te kètlaki voltál, mondhatni sehova se tartoztál igazán. Illett volna már leválni a szülőkről. Egy dolog, hogy látogatod őket, ès más az, hogy állandóan haza mászkálás tanulni meg ott segèdkezni.

Ès nem, nem dobott ki 7 èvet, inkább megelőzte, hogy mèg többet elpazarolni egy olyan kapcsolatra, ami nem fejlődik sehova.

2019. dec. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bár lett volna annyi eszem és bátorságom hogy kiálljak magamért hogy ne rángassanak, és most nem lenne ez. A szüleim bántalmazók, érzelmi zsarolók, ez nem könnyítette a napjaimat, ezek után meg pláne nem. Őt sajnálom a legjobban, hogy keresztül mellett mennie ezeken.
2019. dec. 10. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 nem szép dolog az önzés, de inkább magadat sajnáld, te lettél kidobva.

Rosszabb: visszadobva a zsarolós családodnak.

Én is úgy jártam, mint az exed, egy darabig bírja az ember, hogy a PÁRkapcsolat ilyen sokszemélyes, aztán meg már nem.

Én tovább írtam, mert volt már gyerek is, de sajna az is a szülői függőségét erősítette.

El kéne költöznöd otthonról szingliként is, ha "sokba kerül" akkor is.

2019. dec. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hazajártálsegiteni ez volt az ok. Nyilván azt szerette volna ha többet vagy vele otthon ketten.Nem azt mondom hogy ne látogasd meg a szüleidet de még a kapcsolat rovására is megy akkor el kell gondolkozni azon hogy ki a fontosabb. Ez jó tanulopénz volt majd máskor nem engedsz a szüleidnek.
2019. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!