Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Soha többet nem akarlak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha többet nem akarlak látni, sőt még hallani se felőled?

Figyelt kérdés
Ezt mondta az exem.Lényegtelen miért,de nagyon megharagudott rám.Bár már az exem,nagyon fáj ez a kijelentés.Hogyan tegyem túl magam rajta?

2019. dec. 10. 21:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az egyik exem megcsalt egy munkatársával úgy hogy előtte már 1 hónappal lebukott, de mindenre megesküdött ami eszébe jutott hogy nincs közöttük semmi...no akkor mondtam hasonlót egy nőnek. Én annyit mondtam, hogy messziről kerüljön el ha jót akar magának és ha véletlenül összehoz minket a sors akkor tőlem semmi jóra ne számítson.

Gondolom nem véletlenül mondta ezt az exed neked, valami olyan dolgot tettél ellene amit nehezen tud megbocsájtani vagy egyáltalán nem tud megbocsájtani. Két dolgot tehetsz, vagy megpróbálsz bocsánatot kérni tőle, de úgy hogy az hiteles legyen vagy kitörlöd a fejedből és nagyívben elkerülöd. Én az utóbbit javasolnám....

2019. dec. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem nem ezért mondta,sajnos hivogattam szakítás után és lehet,hogy bekavartam az új kapcsolatába"

Ezek után csodálkozol, hogy megutált? Megdolgoztál érte.

2019. dec. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez nem arról szól, hogy kivel kavar. Inkább ki akar törölni az életéből. Elhiszem, hogy fáj, de neked is így a legjobb. Hiszen miért akarnál erőltetni egy olyan dolgot, aminek nincs jövője, és miért futnál olyan ember után, akinek nem te vagy a mindene? Neked sem ő az igazi, erre rá fogsz jönni.
2019. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ugy tedd.tul magad ezen hogy nem vagy fontos neki, ezzel a.kijelentessel azt jelezte.

Es ha vkinek nem vagy fontos azaz sz@@rik a fejedre akkor neked miert lenne fontos ö ? Érted?

Ha vkinek nem.vagy fontos tisztelni se tisztel.

Neked ne kelljen egy olyan akinek nem vagy fontos es nem tisztel.Miert? Azert mert az csak a sajat javara gondol, sose fog a te szivedre, erzeseidre figyelni. Azert ne kelljen. Mert csak hasznalni akar mert szep vagy es veled villoghat de ez is xsak magaert van mert neki jo.

Tehat lenyegeben te levagy sz..arva mert amikor elutasitanak ezt teszik.

Ha mas lesz..ar akkor neked miert fontos az aki tesz rad magasrol? Lenyegeben nem annak gondoltad ot aki ö valójában , es.meg mindig az a.kep el benned ami korabban volt benned.

De sajnos nincs valasztas csak az hogy szembenézel az igazi lényével, hogy igenis o nem az akinek hitted.. de legalabb.tovabb fogsz tudni lepni..

2019. dec. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!