Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után pár hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után pár hónappal van értelme leülni és átbeszélni a történteket?

Figyelt kérdés

Majdnem 5 év után szakítottunk, akkor azzal indokolta hogy elmúltak az érzései, és közel került érzelmileg egy másik lányhoz,akivel azóta együtt is van. Azt mondta én nem hibáztam (valamennyire pedog nyílvan biztosan mert egy kapcsolat két emberen múlik), és hogy ő sem tudja hogy a jövőben hogy fogja ezt feldolgozni.


Én úgy érzem hogy lenne értelme leülni átbeszélni, nem felhánytorgatni dolgokat mert amúgy sem voltunk veszekedősek soha, csak elmondani hogy ha letisztult bennünk a dolog, hogy mi volt a baj, mire jöttünk rá, stb. Én is máshogy látom már a dolgokat, máshogy viselkednék, kicsit reálisabban látom már a dolgokat mint közvetlenül szakítás után. Tudom ki az a lány akihez anno közel került, csak annyit tudok hogy randiztak, és őszintén érdekel hogy mi van köztük, miben másabb mint velem volt. Bár ezt nem hiszem hogy felhoznám a beszélgetésnel, úgysem tudna mit mondani rá. Szerintetek hozzam fel hogy beszélgessünk? Vagy attól még hogy nekem segítene, neki kellemetlen lehet? Szakításnal mondta hogy nem tudja hol ment félre, ez nagyon megmaradt bennem, és érdekelne hogy jutott e valahova ezzel kapcsolatban. Ő szakított egyébként,neha beszéltünk általános dolgokról, nem vagyunk rosszban.


2019. ápr. 6. 12:32
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a szám indította el bennem egyébként a gondolatot.

2019. ápr. 6. 12:35
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem vagytok rosz az rendben van > de egy ilyenfajta beszelgetesnek nem sok ertelmet latom . Mert minek ? Vagy ujra kezdenel megint vele ?

Csak idoveszteseg es mindenki menjen a maga utjan > attol meg a jo viszony megelehet !

2019. ápr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Miért kell az exeddel foglalkozni amikor átvert? Meg hogy lehet ilyen estben békés az elválás?
2019. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én, teljesen értelmetlennek látom.

Lehet magadnak sem vallod be, de te szeretnéd visszaállítani a kapcsolatot.

Max felkavarod érzéseid és megint csak nem tudsz egy darabig túl lépni a dolgon.

2019. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"túllépni":(
2019. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges. Engedd el.

Te sem örülnél, ha az új pasid az exével találkozgatna "átbeszélni a múltat".

2019. ápr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van neki mas, akkor minek? Beszelnetek sem kene, de mi hiaba mondjuk.
2019. ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te normális vagy?
2019. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!