Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van értelme írnom neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme írnom neki?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakítottunk. Próbalok továbblépni, de úgy érzem addig nem tudok amíg nem látom az egész történetet magam előtt. Szakítás után pár héttel neki már volt más.


Nem akarok csalódni benne emberileg, hogy titkolózik, tudni szeretném az igazat. 5 év után szerintem megerdemlem. Van értelme írnom neki? Van rá esély hogy őszinte lesz? És segíthet nekem a továbblépésben, vagy csak felszakítja a sebeket? Mert néha így érzem, viszont annyit kattogok ezen, hogy mi történt, hogy így sem tudok továbblépni.


2019. ápr. 23. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Én 7 éves kapcsolat után is ugyanezeket gondoltam, de megerőltettem magam, tudatosan le akartam zárni, és utólag visszagondolva már látom, tudom, hogy ezek felesleges körök, semmi értelme "megbeszélni". Vége, ennyi.
2019. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg igazad van, feleslegesen pörgök rajta. A helyzeten nem változtat. Sajnálom hogy nem volt benne annyi hogy őszintén elem álljon és elmondja a szakítása okát, kikenyszeriteni úgysem tudom belole. A lényeg higy nem akar velem lenni. A többi részletketdes már, tudom én is.
2019. ápr. 23. 10:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme, mint látod, ő már továbblépett. Töröld mindenhonnan, kerüld el messzire, úgy te is tovább tudsz lépni.
2019. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már mindegy, szóval, szerintem is hagyd.
2019. ápr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tényleg az a legegyszerűbb ha törlöd mindenhonnan. Aki dobja a másikat azzal nem kell foglalkozni. Ne alázd meg magad.

Sajnos pasiként fiatalon beleestem én is abba, hogy dobott a csaj aztán mentem oda hozzá rózsával hogy beszéljük meg, próbáljuk meg stb. Ha valaki dobja a másikat akkor le kell zárni.Ha valaki szeret úgy is visszajön.

Haver járt úgy, hogy dobta a csaj. Mondta a csajnak, hogy oké szevasz. Letiltotta mindenhonnan. Fél évre rá a csaj írt neki, hogy nagyon szereti és beszéljék meg.

Azóta is együtt vannak (5 év)

2019. ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szakítottatok! Lépj már túl rajta
2019. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a pszichologusom azt mondta,hogy erdemes lenne megirnom 1 évvel később az illetonek mit erzek.De en nem voltam ra hajlando,mert bar haragszom a 10 eves kamuhalmaz miatt,de egy sort sem pazarolnek erre.Megoldottam magamban.
2019. ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a pszichológus hülye már bocs. Ha nekem 1 év után megírná valaki, hogy mit érez, mit gondol akkor tuti hogy kiröhögném. Főleg ha már van is új párom.

30F

2019. ápr. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is eleg fura lett volna,ha megírom
2019. ápr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!