Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Újra akarja kezdeni vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Era87 kérdése:

Újra akarja kezdeni vagy csak szórakozik? 2 éve ismerjük egymást, már akkor odáig voltunk egymásert de fel éve jöttünk össze. Minden csodas volt, közös nyaralás, kulcsot adott a hazhoz, közös tervek célok voltak..

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra eltűnt,majd elmondta össze van zavarodva Minden nap írtunk egymásnak mert hiányzott a másik,én nem értettem az egészet és megbántva éreztem magam.4 nap múlva találkoztunk,ő semmit nem akart mondani ugy tett mintha semmi nem történt volna. Nem értette mi bajom van az eltűnéssel. Majd megsértődött és hozzám vágta közömbös vagy!Ennek ellenére kért legyek vele egész hétvégén,szeretni akar,bújni, ölelni mint régen mert csak velem boldog. 2 éve van egyedül és én vagyok a 9. Lany akivel próbálkozik és tudja jól a tökéletes nő lennék az életében de fél.... Fél a jövőtől. Inkább most legyen vége mint pár év múlva akkor még rosszabb.... Együtt voltunk,elmondta megnyugodott és boldog, megkoszonte 3x hogy mellette vagyok. Majd megint eltűnt. Megelégeletem és elhoztam 5 nap múlva a cuccaimat. Elmondta 2 nappal ezelőtt találkozni akart mert látni akart,hiányoztam neki de megijedt hogy ha most jó és később lehet újra elő jön a félelme akkor csak rosszabb lesz nekem és inkább egész éjjel sírt egymaga... Nehe találkoztunk majd 3 hétig de rendszeresen beszéltünk. Leirta én kellek neki, velem akar csak lenni, fut fát ígért. megkert legyek vele 4 napot.... Fura volt de jól éreztük magunkat.Folyton ölelt, bújt,puszilgatott,én direkt nem közeledtem hozzá, nem érintettem, csókoltam meg magamtól úgy ahogyan előtte. Arra keltem hogy cirogat és szeretget.egyik nap rajottem ez nekem ne jó mert megint nem keresett és leirtam neki hogy szeretem és nekem több kell amt ő nem tud megadni amit nagyon sajnálok de kívánom legyen boldog. Majd eltelt egy hónap.... Folyton láttam az utcán...Majd megkérdeztem hogy van, úgy éreztem elengedtem a dolgot és készen állok rá hogy a nála maradt ruhámat elkerjem. Ő találkozót kért, leirta hogy át akart jönni, keresni akart csak félt.... Találkoztunk jót beszélgettünk, megkert karon fogva sétáljunk puszolilgatta a homlokomat és elmondta nem a karácsony miatt de rossz nagyon mert 2 hónapja nincs az ami 4 hónapig volt, ami jó volt amitől boldog volt. Majd megkerdezte láthat e még. Igent mondtam és ismet homlokon csókolt. Nagyon megolelgetett és elment. 2 nap múlva keresett hogy moziba menjünk el.mint mikor megismert úgy viselkedett, megkert fogjam meg a kezét,simigatott puszilta az arcom és a homlokom. Mikor haza vitt nagyon megölelt, hosszú percekig nyakon csókot és elment. Ez volt lassan 2 hete. Én közben elhivtam a karácsonyi vásárba mert nagyon szereti de vissza utasította pénz hiány miatt. Tudomásul vettem, nem kerestem majd ramirt hogy látott az utcan. 1napig nem valaszoltam. Erre küldött magától egy képet amin olyan jól néz ki hogy nem találtam szavakat. Megdicsertem...4 napja nem reagált rá. Legbelül tudom hogy ez már menthetetlen de így hogy nem beszélünk csak éltünik nagyon nehezen tudom lezárni és elengedi.... Miért küld képet?? Mier nem engedi hogy tovább lépjek?? Mit akar??
2019. dec. 12. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Lelkibeteg, elköteleződési problémával, de lehet manipulatív is, és csak megjátssza a nagy félőst, így tartson érzelmi bizonytalanságban. Az a baj, hogy túlságosan tetszik neked, és nem húzod meg határozottan a határaidat. Hagyod, hogy mint egy kisgyerek mindig az legyen amit mond. Ha küldd képet küldjön, ne írj vissza semmit. Ne keresd, ne beszélj vele legalább három hónapig. Ha rádír hogy vagy arra se reagálj, ez csak így megy, ha következetesen elzárkózol a megkereséseitől. Tilthatod is ha az kell.
2019. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen pasiban mi olyan vonzó? Komolyan, magyarázd már el ki az az ember aki elhagyja a másikat azért mert tökéletesnek találná, mert annyira boldog vele, hogy évek múlva majd még rosszabb lesz a szakítás? Ne haragudj... Ilyen nincs. Sztem másik nő tuti játszik nála, de ezek után én biztosan nem keresném a mi érteket. Letiltanám tovább lépnék és ennyi
2019. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy depressziós lelki gondjai vannak vagy simán szórakozik veled és más nővel. Így nem okés hogy van mikor tök normális ölelget máskor meg elzarkozik előled felszivodik. Az is lehet hogy így akár magához lancolni érzelmileg azért van ez az ölelgetés stb aztán meg le se toj. Felejtsd el te méssz tönkre benne míg ő jattszadozik.
2019. dec. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tovább folytatódik az ördögi kör akkor beleőrülsz. Több opció lehet, de ha annyira komolyan gondolná akkor nem csak időközönként, az ő kénye-kedve szerint találkoznátok. Lépj tovább és kíméld meg magad a lelki fájdalomtól! Olyat érdemelsz, aki biztos, hogy veled szeretne lenni és nem állandóan eltűnik.. :)
2019. dec. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ez az ördögi kör tovább folytatódik akkor simán beleőrülsz. Több opció lehet, de ha igazán fontos lennél számára akkor nem tűnne el és nem kénye-kedve szerint akarna találkozni. Csak egy szájhős, aki ezekkel a cselekedetekkel akarna magához láncolni(s úgy látszik sikeres). Szerintem felejtsd el! Olyat érdemelsz, aki 100%-osan biztos benned és végig ott van melletted, bármilyen élethelyzetről legyen szó, aki tényleg a valódi társad! :)
2019. dec. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat befagyott a gyakori kérdésem így két hasonló választ küldtem, no de a szándék a lényeg :D
2019. dec. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jèzusom...egy ilyen debil pasival mit akarsz kezdeni?

Vagy szórakozik veled, ès mikor eltünedezik más nővel van, vagy teljesen zakkant. Egyik sem jó. Teljesen èrtwlmetlen ezt tovább folytatni. József el tőle a cuccaid, tiltsd le, ne beszèlj vele többet.

2019. dec. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!