Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanál, ha már ki lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál, ha már ki lett fizetve a nyaralás vagy bunkóság lenne?

Figyelt kérdés
Minden okom meglenne szakítani, már rég meg kellett volna tennem, de most jutottam el arra a szintre, hogy meg is tegyem. Eddig elfolytottam magamban a problémákat, ugy tettem előtte, mintha már nem haragudnék rá. Megcsalt meg stb,de most újra beszélget azzal a nővel, akivel megcsalt és szerinte ebben nincs semmi.
2019. ápr. 19. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tennék a nyaralásra, ha azt mondanám megyek, mennék. Mást nem kifizetném a részem, ha ő fizette, ha ketten, akkor hagynám az egészet.
2019. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mindenki a saját részét fizette, csak gondolom már nem lehet visszamondani és nem akarom, hogy a pénze kárba vesszen.
2019. ápr. 19. 16:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Átíratni bármilyen utat át lehet. Ha nem szeretnél nenni, szólj minél hanarabb, hogy a másik fél intézni tudja a dolgokat.
2019. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem bunkóság kérdése. Miért, az, hogy aláz, az nem bunkóság? Mégse kérdezett meg téged róla...

Semmi értelme elmenni nyaralni, ahol úgyis rosszul fogod magad érezni, meg színjáték lesz.

Mondd le az utat, kérd vissza a pénzed, amennyit lehet és inkább utazz el egy barátnővel vagy egyedül, legalább jól érzed ott magad.


30n

2019. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel hogy kárba veszik a pénze? Megcsal megbocsáhtod és annyira nem tisztel hogy még le is àll vele írni mert ninca benne semmi..jó nagy marha vagy már ne is haragudj.. bár akivel ezeket meg lehet csinálni az meg is érdemli
2019. ápr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Valahogy meg lehet oldani az utat,pl szimplán egyszerűen mással mész, vagy ő megy el mással és megoldjatok az anyagi részét
2019. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

"... nem akarom, hogy a pénze kárba vesszen..."

Szakítás után hol érdekelne engem, hogy kárba vész a pénze... :D

2019. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Még a helyedben el is hívnék egy hapsit az se baj ha haver vagy más barátnőd haverja .. Csak azért is.
2019. ápr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mennék nyaralni, Kifizetném neki az ő részét és elmennék egy másik pasival nyaralni.
2019. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szakítanék. Április van, az a nyaralás gondolom még hónapok múlva lesz. Ez nem csak arról szól hogy ott boldog leszel-e, hanem hogy akarsz-e ki tudja meddig élni egy kapcsolatban amibl eldöntötted hogy elég volt.
2019. ápr. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!