Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak ha összetörik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ha összetörik a szívetek, megbocsájtotok ha érzitek, hogy szeret és be is bizonyítja ezt?

Figyelt kérdés
2019. dec. 14. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%

Nem bocsátok meg.


Egyszer volt, hogy egy nő összetörte a szívemet, és adtam neki mégegy esélyt. Nagyon igyekezett, meg minden, de végül megint összetörte a szívem, 2-szer egymás után.


Nyilván az én részem is benne volt abban, hogy nem ment a kapcsolat, se basszus... Ennyiszer megszívatni? :D


Szóval nem, megtanultam a leckét. Nincs második esély.

2019. dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Egy férfinek nem lehet összetörni a szívét.


Fejletlen lelkű nagy gyereknek, meg romantikus álmodozóknak, akik nem ismerik az emberi lélek természetrajzát, és érzelmi dinamikában sem járatosak, nos, nekik lehetséges, hogy össze lehet, de a nevükben nem nyilatkozhatok.

2019. dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát persze, most jöttem le a falvédőről. :D
2019. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Édeske, akit szeretünk, annak nem törjük össze a szívét...
2019. dec. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Miért nem létezik megbocsátás? A problémák és azok közös megoldása nem erősíti a kapcsolatot? Miért jobb ilyenkor eldobni mindent?
2019. dec. 14. 15:09
 6/17 anonim ***** válasza:
Megbocsájtani lehet, de a bizalom soha nem fog helyre állni.
2019. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#5 és a "probléma közös megoldása" miért nem az előtt jutott eszedbe, hogy átgyalogoltál a másikon?
2019. dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
4/6 elvarratlan múltbéli szálak... miatt össze lehet sajnos.
2019. dec. 14. 15:13
 9/17 A kérdező kommentje:
7/8 hát pont ezt nem értem, ha szeretsz valakit és Ő is szeret, de megbántottad, akkor dobjuk el, majd jön más és más? Bár lehet, hogy így van, lehet válogatni az emberek között.
2019. dec. 14. 15:16
 10/17 anonim ***** válasza:
Én már megbocsájtottam neki, de felejteni sajnos nem biztos menne. Tudom, hogy vissza fog jönni még, remélem jól döntök
2019. dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!