Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak ha összetörik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ha összetörik a szívetek, megbocsájtotok ha érzitek, hogy szeret és be is bizonyítja ezt?

Figyelt kérdés
2019. dec. 14. 15:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10/10 igen, nem is kell elfelejteni semmit, az mind a részünk volt, aztán pedig ha megélitek újra a szerelmet... eszedbe se fog jutni, mert akkor már teljesen más érzések, gondolatok lesznek benned. Nagyon bátor vagy, nem vakmerő, BÁTOR. Mersz esélyt adni a boldogságra :).
2019. dec. 14. 15:22
 12/17 anonim ***** válasza:
Idővel meg, még akkor is, ha nem tesz semmit. Ettől függetlenül nem keresztezem az útját, szóval nem értesülök róla, mit tesz vagy mit nem.
2019. dec. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem erre nem lennék képes.


Valószínűleg elvágnék minden szálat, hallani, látni sem akarnám nemhogy megbocsátani meg második esélyt adni.

2019. dec. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez tulajdonképpen csak attól függ, hogy mivel törte össze. De tudom magamról, hogyha szeretek valakit még akkor is megbocsájtanék neki, ha nagyon szemét dolgot tesz velem, bár ilyenben rég nem volt részem, lehet más lenne most már a helyzet, mert sokkal üresebb vagyok, mint régen.
2019. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Annyiféle sztorit hallok a férfiaktól, összetörte ezért, a másiknak azért... szeretem, hiányzik, egyedül vagyok, de inkább nem adok neki még egy esélyt, nehogy megint összetörje... Egy nő nem azért létezik, hogy összetörje a férfiszíveket, hanem szerethesse Őt. Hibázott? Igen. Megbánta? Igen. Keresett új "áldozatot", hogy annak is összetörhesse? Nem. A nőnek is fájt már a szerelem? Igen. De mégsem fél.
2019. dec. 15. 08:27
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen. Mindenki követ el hibát.
2019. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem tudod bebizonyítani, hogy szereted, mert ő úgy érzi, hogy megbántottad, megaláztad, és nem bízik meg benned. Előre kellett volna gondolkodnod, ez bekalkulálható kockázat volt!
2019. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!