Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem írt a mostani barátomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem írt a mostani barátomnak, hogy le feküdtem vele meg másokkal is és bizonyítja. Nem igaz de mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az exem bekülni akar de én el hajtottam m új párom van akinek eleinte mondtam, hogy zaklat az ex mondta is h beszél vele de mondtam hagyja most meg be találta. Olyanokat írt neki, hogy mióta vele vagyok kétszer le feküdtünk és más férfiakkal is. Küldött neki egy viber beszélgetést, amiben van részlet, hogy találkoztunk de azt sem én írtam nem tudom, hogy csinálta. Meg, hogy találkozzanak, bizonyítja. A párom fel hívott. Mondta h nekem hisz de most már tiltsam le és nem is érti idáig miért nem tiltottam le. Nem szakított de nagyon rossz most mert félek, hogy mégis el hagy. Aztán késő este meg megint írt neki, hogy ne haragudjon csak ki találta az egészet, csak bosszúból csinálta. Mit gondolnál ha ez történne a jelenlegi barátnőd körül?

2019. szept. 4. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

1.) A zaklatós exet le kell tiltani és/vagy fel kell jelenteni zaklatásért. Értelmes ember nem cselekszik máshogy.


2.) Amennyiben az 1. pontra nem hajlandó a párom, akkor onnantól csá. Nincs szükségem drámázásra és ostoba emberekre körülöttem.

2019. szept. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrségi feljelentés zaklatásért. Polgári per becsületsértés miatt.

Az ilyennel nem lehet másként.

2019. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt irhatom mit a 2.válaszoló.Feljelentés és polgári per.

Amúgy jó kövérre hizott patkány lehet az exed,hogy ilyeneket csinál.

2019. szept. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jót nevettünk rajta
2019. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!