Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen átlátszó okkal szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen átlátszó okkal szakítottak már veletek?

Figyelt kérdés

2019. dec. 22. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"nincs időm egy kapcsolatra" xdddd

Az utána lévővel, aki a mai napig a párom érdekes mód tudtunk kommunikálni és összedolgozni a nehéz időkben is, akkor is, ha annyi dolgunk volt, hogy egymás mellett dolgoztunk lefekvésig. De természetesen az ilyen szarjankóknak más nem marad mint problémákat gyártani és menekülni előlük.

2019. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha elköltözöm az exemtől akk beszélünk. :D
2019. dec. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Kitalálta hogy megcsaltam, közben szó se volt ilyenről😀
2019. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Alkoholista vagyok, és hiába jártam AA-ba, nem tudott megbízni bennem, hogy nem fogok inni, ez volt a szakítóok 3 hónapnál.


A valódi okok:

- Nem igazán volt kedvem többtíz kilométeres túrákhoz, meg kajakozáshoz

- Nem volt az utolsó 1 hónapban szex, mert nem szeretett, nem mutatta hogy kívánná, így én nem akartam

- Semmi nem volt elég jó neki, amit tettem. Egy példa: ha kimentem elé kocsival számomra ismeretlen helyre, de minden igyekezetem ellenére kicsit bénáztam az odatalálással, olyan bunkón fogadott, hogy majdnem leharapta a fejem.

2019. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem a szakítási ok számít, hanem az, hogy miért jöttetek össze. Annak normálisan a szerelem az oka
2019. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Haha #1-es, de ismerős :DD 3 hete pont hasonló szöveggel dobtak ki... nincs ideje kapcsolatra, magával akar foglalkozni, félre akar tenni lóvét a hobbijára meg tanulni akar és SAJNOS pont a kapcsolatunk nem fér ebbe bele. :(

Hát... eleinte fájt, mert én amúgy szerettem, de utólag már vicc. Remélem majd jön jobb :D


21L

2019. dec. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

4. vagyok, az utolsó, legfontosabb ok lemaradt:


- Mindenkinek végigmutogatott már, akinek akart, mint egy cirkuszi majmot. Hogy ő bizony hiába van 2 éve egyedül, le tud akasztani egy elfogadható kinézetű, jól szituált mérnököt, amikor csak akar...

2019. dec. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még csak nem is szakítottak, hagyták volna a szexcicus státuszomat míg világ a világ.
2019. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem érzem már azt, amit régen"!



.......

2019. dec. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!