Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem nekem nem engedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem nekem nem engedte hogy kivágót ruhákba legyek, mindig azt tanította legyek finom és nőies. És a mostani barátnője meg egyfolytaba kivágott ruhákba tesz fel képet. Neki miért nem szól?

Figyelt kérdés
2019. dec. 23. 13:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%

- Megváltozott az ízlése.

- A másiknak előnyösebb alakja van, jobban áll neki a kivágott, mint neked.

- Szól neki, de a csajszi tesz rá.

2019. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Hogy előnyösebben áll azt kétlem vékony vagyok jó alakom van de mégis van mellem és minden másom
2019. dec. 23. 13:28
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
erősebb akaratú csaj, dominánsabb mint te. szerintem ennyi. lehet hogy próbálkozott nála is vezényelni, csak nem jött össze. kutya is csak azt csinálja amit engednek neki:)
2019. dec. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
12%
Őt már valószínűleg így ismerte meg, ezzel az öltözködési stílussal. Viszont rólad meg nem szerette volna, hogy úgy nézzenek rád mint egy nagybetűs K
2019. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Engem is úgy ismert meg sose volt olyan nagyon brutálisan kivágott dekoltásom csak finoman nála meg nagyon, nekem mondta, hogy ne úgy mezének rám a fiúk hogy jaj ezt még d...nam, hanem csinos szép lány
2019. dec. 23. 13:39
 6/30 anonim ***** válasza:
95%
Te voltál olyan engedelmes kutya hogy hagytad beleszólni az öltözködésedbe, az új csaj nem az.
2019. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%

Mert te behódoltál az akaratának, az új csaj meg nem :)

Ez a nagy titok, semmi egyéb.

2019. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
9%

Valószínűleg te fontosabb voltal neki! (Amugy ezt ugy bírom a libák írjak a véleményüket mert ők ugy öltözködnek mint a qurvák...)

Ennél a csajnal meg csak szexre játszik...

Engem sem igen zavar az olyan lany oltozkodese aki csak szexre kell

Viszont a barátnőm oltozkodesere nagyon harapok!!!

2019. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
92%
A másik nő nem hagyja, hogy beleszóljon az öltözködésébe.
2019. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
5%

#8-assal egyetértek.


Én eléggé konzervatív és szigorú vagyok. Eddig egy kapcsolatomban éreztem csak nagy szerelmet és ott nagyon megköveteltem a dolgot, például ezt is. Nem szerettem, ha olcsó kvaként öltözködik, én is azt akartam, hogy legyen finom és nőies.


Aztán vége lett, és akikkel utána voltam, már nem érdekeltek annyira, az sem érdekelt mit csináltak. Egyértelműen csak nincs ló, jó a szamár elven voltam velük, ezért annyira nem is foglalkoztatott, hogy milyen emberek.


Ebben az egészben egyébként pont az a szomorú, hogy így pont az kapja az "elvárásokat" ami fontos nekünk, s ez ugye a megterhelő afelé, aki felé az elvárásaink támasztjuk. Így ő emiatt rosszul érezte magát, még aki nem érdekel, az meg jó, mert ráhagyok mindent. Szerintem jót akarni a másiknak nem bűn, mégha néha kicsit kényelmesnek is tűnik. Lehet nem vehettél fel kivágott ruhákat, de nem is voltál közönséges. Szerintem ezt becsüld meg.

2019. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!