Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem nekem nem engedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem nekem nem engedte hogy kivágót ruhákba legyek, mindig azt tanította legyek finom és nőies. És a mostani barátnője meg egyfolytaba kivágott ruhákba tesz fel képet. Neki miért nem szól?

Figyelt kérdés
2019. dec. 23. 13:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
97%

Nem 8-as, ferfi vagyok es nem szólok bele mit vesz fel a barátnőm mert MEGBÍZOM benne es partnerkent kezelem, nem tárgyként. Ti, akik megijedtek ha vonzóan öltözik a baratnőtök siman csak

birtokolni akarjátok, féltek, hogy mas is felfigyel ra es elhagy titeket, mert nincs eleg onbizalom es ferfiassag bennetek hogy birjatok egy vonzó nővel.

2019. dec. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
10 köszönöm 😊😊 sokat jelentett számomra a hozzá szólásod 😊
2019. dec. 23. 13:53
 13/30 anonim ***** válasza:
93%

Hat kerdező, én őszintén sajnállak ha az jelenti neked a sokat es igaz szerelmet ha valaki nem önálló emberkent kezel hanem meg azt is megszabja mit viselhetsz.

Remélem találsz egy férfit aki megmutatja majd, hogy milyen amikor önmagadert szeretnek, nem pedig feltételekkel.

2019. dec. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Ő nem szabta meg csak egy jó tanácsod adót, mondván hogy így olcsónak tűnök és egyet értettem vele
2019. dec. 23. 14:02
 15/30 anonim ***** válasza:
96%
Tudod hány olyan nő van,aki penész virágnak öltözik,és nagyobb ri.ngyó,mint az akinek kint van mindene?Először az én párom se szerette,ha kint volt valamim;most meg ő mondja,hogy rakjam ki nyugodtan a mellem,vegyek fel amit akarok.Bìzik bennem,szeret;tudja,hogy ha megakarom csalni úgyis megtennèm,mindegy milyen ruha van rajtam.Aki emiatt olcsónak néz,az se ér többet.
2019. dec. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
96%

Valószínűleg a másik nő talpraesettebb.


Téged meg lehetett irányítani.


De talán ideje lenne végre tovább lépni...és nem az exeddel foglalkozni.

2019. dec. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Igen tudom azon vagyok de sajnos nem megy, és kezdek bele bolondulni

Nem beképzeltségből mondon tényleg

De bárkit meg kaphatnék

Sok srácot vissza utasítottam miatta

Sajnos nem tudok másra rá nézni úgy... magyon hiányzik és nagyon szeretem ő volt az első igaz nagy szerelmem:(

2019. dec. 23. 15:06
 18/30 anonim ***** válasza:
12%

11-es én is férfi vagyok nem mellesleg aki tudja mi az etikett és hogy a barátnő az nem qurva! Semmi köze ahhoz amit te leírtál amit te leírtál az csak az érdektelenség és az hogy feloled a nôd ugy is öltözhet hogy kint van a feneke mellbimboja mert te csak szexre használod és nem érzel emiatt semmit sem... az meg a masik hogy ezt amugy sem illik mert ez az ő és a te szegyened!

Meg mi az hogy vonzóan fel öltözni? 😂😅🧐😬 meg hogy más is felfigyel rá...?! Vicc kategoria vagy Mert a rybanckodás sosem volt elfogadható és nem is lesz!

Akiben van önbecsülés, önbecsület aki tudja mi az illem az tudja pontosan hogy mennyire szégyen ez mindkét félre nézve!

Szerintem pont hogy benned nincs semmi mert ugy tűnik hogy full papucs vagy... de közben még álszent is mert mást akarsz ezzel aláásni!


Nem mellesleg nem úgy kell megtartani egy nőt hogy aláásód vagy ugy csinálsz mint egy papucs (ahogy te) hanem ugy bansz vele ahogy kell! Kedvesen őszintén megbecsülöd és azon vagy hogy boldoggá tegyed!

(Ez fordítva is igaz!)

És semmi köze ennek higy tárgyként kezeled! Pontosan azert nem engeded hogy ugy oltozkodjon mert partnerként tekinted akire büszke vagy!

Gondolkozz el

2019. dec. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
60%
Amugy a csinos nőies öltözködés nem egyenlő a rybancos mutagató öltözködéssel és az arab full fekete fejtik kábít takaró köntössel sem!!!
2019. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
53%
Fejtő lábig*
2019. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!