Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy küzdjem le azt az érzést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küzdjem le azt az érzést, hogy sírva kérjem, csináljuk vissza a szakítást?

Figyelt kérdés

Nem volt más választásom, véget kellett vetnem a

kapcsolatnak. Jobban szeretem őt az életemnél is, de már nem bírtam vele tovább, boldog és boldogtalan voltam vele egyszerre. Néha úgy éreztem, beleőrülök ebbe.

Nem tudom, szeret-e még engem, gondol-e még rám. Hogy álljam meg azt, hogy ráírjak vagy felkeressem?



2019. dec. 29. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Az a kifejezés, hogy önbecsülés, mond neked valamit?
2019. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Dereng valami. Amiatt szakítottam vele és amiatt nem kerestem fel. Csak az önbecsülésemhez megkaptam társnak a folyamatos kínt is.
2019. dec. 29. 20:41
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

El kell menni pszichológushoz és dolgozni azon hogy miért csúszol-mászol másért, miért ilyen alacsony az önbecsülésed és az önképed.


A leírás alapján azt sejtem elég mérgező kapcsolat lehetett, lehet hogy érzelmileg bántalmazó is, így meg főleg kell a szakember. Továbbá érdemes kutakodni ebben a témában, könyveket, cikkeket olvasni, hogy tudd mi miért történt és mik a bántalmazások jelei, körei. Sokat segít a feldolgozásban és a körből való kilépésben.


Erre pedig válaszolok:


"Nem tudom, szeret-e még engem, gondol-e még rám."


Nem szeret és nem is érdekled, csak annyira reménykedsz hogy olyan mint mikor az elején volt. Az a személy nem létezik már, de lehet sohasem létezett.

2019. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Meghoztál egy döntést. Ő elfogadta. Fogadd el te is. Lett volna agyad akkor, mikor ezt csináltad....


Üdv a felnőtt életben, ahol következményei vannak annak, amit csinálsz. Idióta

2019. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy tartás, önbecsülés, büszkeség. Ezeknek a fogalmaknak nézz utána. És ha nem bírtad már tovább vele, meg boldogtalan is voltál, akkor ez ugyanígy lenne azután is, hogy véletlen visszafogad. Sóval szedjed össze magadat, az lesz a legjobb mindenkinek.
2019. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Döbbenet, hogy mennyi rosszindulat van egyes emberekben. A "lett volna agyad" alatt értsem azt, hogy nem kellett volna szakítanom amiatt, hogy megcsalt? A hasznosabb válaszokat köszönöm.
2019. dec. 29. 20:52
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Minek akarnál visszamenni olyanhoz, aki megcsalt?


Megcsalna újra.

2019. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésbe mismásolás helyett beleírhattad volna, hogy megcsalt. Mindegy.


A válasz, nem, nem szeret. Aki megcsalja a párját az nem szereti sem akkor, sem szakítás után.

2019. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem rosszindulat hanem realitás.
2019. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%
Luxus lett volna beleírni, hogy megcsalt? Akkor nem lenne EnNyI rOsSzIndUlAtÚ EmbEr
2019. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!