Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogyan éltétek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan éltétek meg a szakítást? A szakítás óta sikerült társat találni, vagy még bánatosak vagytok? Jobb vagy rosszabb lett az új kapcsolatotok, mint a korábbi (ak)?

Figyelt kérdés

2019. júl. 10. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nehezen, nagyon fájt. Több, mint fél éve volt, de még nyalogatom a sebeim. Nincs új kapcsolatom, még egy darabig nem is szeretnék.


29/N

2019. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Válásom a gyermekem miatt sirattam meg,de azóta felnőtt s nekem volt vagy 6 élettársam addig.
2019. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Én szakítottam,de nagyon nehéz volt.Nagyon sokáig nem tudtam aludni,azt hittem meghalok.Találtam társat...Az utolsó kérdéshez pedig annyit fűznék hozzá,hogy a múlt mindig megszépül.Én csak a szépre emlékszem.Sokáig gondolkodtam,hogy vissza megyek az exemhez,viszont képtelen lettem volna a jelenlegi párom elhagyni,ahhoz túl gyenge voltam.Most,pár év távlatából, “ józanul” belátom,hogy jól döntöttem.Nem volt annak a kapcsolatnak jövője,és korántsem volt olyan rózsás a helyzet,ahogy arra közvetlen a szakítás utàn emlékeztem.Az emlékezetnek semmi köze a realitáshoz...
2019. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Az elején mindig fájt. Ilyenkor ezt megéltem, kisírtam magam, hagytam magamnak időt gyászolni, sokat gondolkodtam a kapcsolaton, sokat elemeztem, próbáltam következtetéseket levonni és tanulni a hibáimből. Persze mindig megvolt a világvége hangulat, a sosefogokmársenkitszeretni hangulat, de nem próbáltam elnyomni, legalábbis nem az első pár napban, hétben. Kis idő után pedig általában beletemetkeztem az életem többi fontos területébe. Plusz munkát vállaltam, tanultam, sokat voltam a barátaimmal, sokat utaztam, kirándultam és a többi boldogságforrásomból merítettem erőt.

Az összes kapcsolatomban sokat tanultam magamról, ezzel együtt mindegyik után magasabbra emeltem a lécet. Általában pár évig egyedül voltam két kapcsolat között, de nem éreztem a hiányát, amikor pedig a megfelelő emberrel találkoztam, készen álltam az újra. Mivel tanultam a tapasztalatimból és nem voltam annyira elkeseredett, hogy akárkivel búfelejtsek, így az összes kapcsolatom mindig sokkal de sokkal jobb volt, mint az előző.

2019. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó 5 éve volt. Rosszul éltem meg akkoriban, mert marhára igazságtalan vádakat kaptam az exemtől. Mostanra kihevertem, de teljesen elment a kedvem egy újabb kísérlettől. Hátralevő éveimben ez már így is marad. Nekem egyedül sokkal jobb, mint valakivel kínlódni a semmiért.

Igen, ezért mindig le is húznak itt, de ettől még nem fogok hazudni sem magamnak, sem másoknak. A döntésem marad mindenhogyan.

2019. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Én megkönnyebbültem, fellélegeztem szakítàs utàn , bízni nagyon sokàig nem tudtam senkiben. 2 évig randira sem mentem. Végül 4 évvel a szakítàs utàn lett újra pàrom. 1,5 évre rà össze is hàzasodtunk, :) 9 éve vagyunk együtt.

A férjemmel boldogabb vagyok mint valaha bàrmikor az exxel. Ég és föld.

2019. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Én azért szakítottam a menyasszonyommal 2 év után, mert nem akart gyereket, én meg igen. Sajnáltam, mert egyébként szerettem, de más volt az életcélunk, és így nem illettük össze.


Kicsit több, mint fél év múlva eljegyeztem egy másik lányt, akivel nagyon hamar megvolt a kémia, és megbeszéltük, hogy mindketten több gyereket akarunk, meg más területen is jobban összeillünk, mint az exem. Utólag visszanézve nagyon jó döntés volt a szakítás. Most augusztusban lesz az esküvőnk.


36F

2019. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. Jó döntês volt. Az exednek legalàbb van esélye olyan pàrt talàlni aki valóban szereti őt.
2019. júl. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!