Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Összetörtem a szívét. Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetörtem a szívét. Meg kellene magam ölnöm emiatt?

Figyelt kérdés

Volt egy szeretett barátnőm, akit a saját hülyeségemnek köszönhetően a végtelenségig megbántottam. Ő tényleg önzetlenül szeretett engem, mindent megtett értem, de én ezt felrúgtam, elrontottam.

Neki én jelentettem a világot, és most tényleg szegény romokban hever.

Ez engem rettenetesen bánt, mert nem az az ember vagyok akinek most gondol.

Nem tudok másra gondolni csak, hogy ezt tettem pont azzal, aki szeretett engem, szeret is, de nem tud megbocsátani.

Magamban is óriásit csalódtam és nem érzem jól magam, egy árnyék vagyok.

Ha öngyilkos lennék, akkor az elégtétel volna?


Nem, nem csaltam meg, és ami még rosszabb nem ütöttem meg, de akkor is teljesen megöltem a lelkét.



2020. jan. 6. 20:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Mit tettél pontosan?
2020. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Ongyilkossag sosem megoldal
2020. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Megoldas *
2020. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%
igen, meg kellene.
2020. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem megoldás. Viszont, kérj tőle bocsánatot és alázattal állj a dologhoz. Idővel megbocsájt, ha méltónak talál hozzá.
2020. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Az, ha öngyilkos lennél, nem lenne elégtétel, se megoldás. Csupán egy gyáva lépés lenne tőled, mert inkább elmenekülnél azelől, hogy vállalnád a felelősséget a tetteidért.

Azzal, ha öngyilkos lennél, csak további fájdalmat okoznál nem csak a volt párodnak, hanem a családodnak és a barátaidnak is.

Ne legyél önző, ne menekülj a gondjaid elől, mert úgy hiszed az könnyebb! Légy férfi és állj a talpadra!

2020. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
szard le, nem a te hibád, hogy jobban szeretett téged, mint te őt, semmivel sem tartozol neki
2020. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak leírhatom privátban, ha szeretnél segíteni.


Nem fog megbocsátani, érzem. Nem elmenekülni szeretnék, csak úgy érzem így miért éljek tovább, nagyon bántja a lelkem. Így viszont azt mondja, hogy én nem is érdeklem őt, ha már nem lennék akkor talán elhinné, hogy nekem pedig ő az igazi, és tényleg szörnyen bánom amit tettem. Biztosan fel tudnék állni idővel, de nem is akarok.

Nem tudom leszarni, hogy mondhatod ezt? De hogyan is tudnám a barátnőmet.

2020. jan. 6. 20:16
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
2 hét múlva már más faszán fog pattogni
2020. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Valóban ne élj! Ilyen pszichopatákra nincs szükség, akik öngyilkosággal akarnak elérni valamit.
2020. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!