Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már, hogy megbántátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy megbántátok, hogy nem szakítottatok valakivel hamarabb?

Figyelt kérdés

2020. jan. 9. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

És azt is, hogy valakivel összejöttem.

2020. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Az utolsó év kész kínszenvedés volt.


Dehát mindannyian elkövetünk egyszer hibákat....


A reményt vártam...de végül meghalt.

2020. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos úgy vagyok vele hogy bármi javítható ha mindkét ember odateszi magát de rengetegszer még nagyobb fájdalommal jár ez.
2020. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt bizony....
2020. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen. Már egy év után látszott, hogy nem passzolunk össze, de 2,5 évig húztuk. Egyébként nem volt borzalmas a dolog, nem szenvedtem kifejezetten, de jó sem volt, feleslegesen húztuk egymás idejét.
2020. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Igazából már az elején éreztem, hogy egyáltalán nem illünk össze, de ezt igyekeztem elnyomni magamban. Egy ideig kitartott a lelkesedés, a rózsaszín köd, de sajnos még a rózsaszín köd elmúlta után sem szakítottam, merthogy "biztos csak egy hullámvölgy". Hát, nem az volt. Kár volt ennyi időt egymásra pazarolnunk, semmi értelme nem volt.
2020. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen sőt azt is megbántam, hogy egyáltalán szóba álltam vele és ha lenne ilyenre lehetőség úgy felpofoztam volna az akkori énemet, hogy arról kódul, hogy mit a frászt keres egy ilyen idióta mellett aki minimálisan sem értékeli és kicsinálja lelkileg. Komolyan nem értem, hogy a fészkes fenébe maradhattam abban a kapcsolatban 3 évig amikor egy percet sem érdemelt volna belőlem...
2020. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos volt. Nekem kellett volna szakítanom 4 hónap után, mikor jöttek a jelek és nem megvárni, míg ő szakít 11 hónap után. A kettő közötti 7 hónap kb. csak felesleges időpazarlás volt.
2020. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem kapcsolat szóval nem tudom mennyire illik ide, de nagyon megbántam hogy már az első randin nem mondtam meg neki hogy bocs de nem. Már ott éreztem hogy valami nem stimmel, de a második randi után rám szállt a rózsaszín köd ami miatt tisztán gondolkodni se tudtam. Két hónapig jártunk, mikor elváltak útjaink tiszteletlenségen és beszólásokon kívül semmit sem kaptam. Mondhatni sérültebben jöttem ki az egészből mint ahogy belementem, pedig előtte se volt olyan hű de nagy önbizalmam.


24/F

2020. jan. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen, húsz évvel.
2020. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!