Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk a barátommal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátommal és erős bűntudatot keltett bennem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Végig azt éreztem, hogy formálni akar. Sosem volt jó neki ahogy öltözködöm, ahogy viselkedem. Mindig talált valamit. Ha nem volt kedvem szexelni, vagy lenyelni a sp****át akkor rosszkedvű lett, és akkor azt mondja hogy ő nem önző.... Már a karácsonyi ajándékomat is a szakítás napján leszólta... hogy ő mennyire készült, én meg nem leptem meg, hanem azt adtam amit kért. Rosszul estek ezek, nem tartom magam ennyire rossznak, de most nagyon bűntudatot okozott és ezeken kattogok. :( Most mindent a nyakamba varr, pedig nem miattam romlott ez meg.
2020. jan. 10. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Magánakvaló, önző ember. Ilyentől menekülni kell! Ezek még csak a kezdetleges gondok vele, de mi lenne később? Ne hagyd hogy irányítson.
2020. jan. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Nem formálni akart, hanem uralkodni feletted és a tulajdonának tekintett. Örülj, hogy megszabadultál tőle. Egy percig se érezz bűntudatot, mert nincs miért.
2020. jan. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A barátaim is ezt mondták, de ő ezt mind tagadja. Ijesztő! Ijesztő, ahogy az összes rossz tulajdonságát letagadta és az is hogy olyanokat mondott, hogy a kollegái is utálnak már engem, és hogy ő jobbat érdemel. Nagyon rossz érzés. Igyekeztem mindent megadni neki, de sose volt elég. Most meg azt mondja, hogy a kisujjamat sem mozdítottam
2020. jan. 10. 09:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jéézus...nekem is volt ilyen. Aztán mikor látszik, hogy nem tud manipulálni, akkor még jobban hisztizik és büntetni akar. Ilyeneknek mindig megmondtam, hogy szánalmas, önző ovis kisfiúk. Ne legyen bűntudatod!Örülj, hogy megszabadultál. Manipulatív kis girnyók. Irritálnak az ilyenek nagyon.
2020. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos minden válasz igaz. Nem a te hibád, ő ilyen aljas személyiség.
2020. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!