Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy érhetem el, hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetem el, hogy belém szeressen a barátság extrákkalos kapcsolatom?

Figyelt kérdés

2020. jan. 12. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ez vagy megtörténik, amire általában igen kevés az esély, vagy nem. Aranyszabály, hogy szexszel nem fogod megfogni a jó pasit...
2020. jan. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Miért a szakítás témakörbe írtad? Légyszi fejtsd már ki bővebben kicsit úgy jobban tudok válaszolni.
2020. jan. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem sem elég a szex önmagában. Ha valaki pedig az elejétől kezdve csak úgy áll hozzám, hogy én nem kellek neki, csak szexelünk és erről is volt szó, akkor nem fogom tudni komolyan venni. Egyszerűen esélye sincs, ha eddig ez volt a hozzáállása, nekem nagyon nem csak a szex az alapja egy kapcsolatnak. Keresek olyat, aki az elejétől kezdve megbecsül és velem akar lenni és nem azon jár az esze, hogy csak szexeljünk. Az ő baja mostmár, ha megváltozott benne valami irántam.

L

2020. jan. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért mert már 5 hónapja tart ez a "kapcsolat". Elmondtam neki, hogy többet érzek és ő azt mondta, hogy nem akar többet, neki jó így. És így azon is gondolkodtam, hogy véget vetek a barátsag extrákkal kapcsolatnak, mert így is szenvedek. De nehezen megy mert vele vesztettem el a szüzességem, az első szerelmem és én vele akarok lenni, a barátnője szeretnék lenni.. meg ha ő nem lesz én teljesen egyedül leszek. Egy barátnőm sincs és a csaladommal sem jó a viszonyom ráadásul ritkán is látom őket mert messze van az egytem ahova járok az otthonomtól.. Csak ő volt nekem, de nem szeret. Ezért a kérdés
2020. jan. 12. 10:15
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja mi nem csak szexeltünk, beszélgettünk is sokat meg minden.
2020. jan. 12. 10:16
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet te így érzed, ő meg úgy érzi, hogy letisztáztátok előre a dolgot és neki csak szex kell, lehet voltak mélyebb érzelmi intellektuális, bizalmas beszélgetések de - úgy tűnik - őt nem mozgatta meg.
2020. jan. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem fog beléd szeretni. Tett bármilyen gesztust? Bármi erre utaló jel? "neki jó így..." , persze hogy az, megkap mindent úgy, hogy neki semmit nem kell tennie bele, kihasznál, amíg nem lesz jobb

azért látszik, hogy tudod, hogy mit kéne tenned, megértem, hogy nehéz helyzetben vagy most, de nem fogom azt mondani, hogy maradj vele, jobb megszabadulni tőle

te is tudod ezt és az ismeretek fényében erre nincs más tanács

nekem is voltak problémáim elengedni valakit részben amiatt is, mert egyéb területen sincs rendben az életem, megszenvedtem nagyon, hamarabb kellett volna, dehát te is tudod, hogy milyen nehéz ez

de mindenképpen megéri, mert elmúlik és normálisan fogsz tudni koncentrálni a fontosabb dolgaidra és aktívan kell tenni az ellen, hogy ne legyen annyi lehetőséged a másikon gondolkozni

2020. jan. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Neked mi nem világos azon, amit megmondott?
2020. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Tudod, bogaram, az ember életében csak annak van értéke, amit nehezen szerzett meg. Ami csak úgy az ölébe esik, annak nincs. Te elértéktelenítetted magad, amikor csak úgy brahiból lefeküdtél vele. Egy értéktelen ronggyal meg senki se akarja összekötni az életét.
2020. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek teljesen
2020. jan. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!