Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, ha ennyire megvisel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha ennyire megvisel a barátság extrákkal való kapcsolatom megszüntetése?

Figyelt kérdés

Még nem is szakítottam, csak tervezem, de akárhányszor eszembe jut, sírok. Nem gondolom, hogy szerelmes vagyok belé, tudom milyen az, amikor szerelmes vagyok... és én akarok ennek véget vetni, mert sokszor megbánt engem (ágyon kívül nem klappol semmi).


Ti voltatok már hasonló helyzetben?


L


2018. jan. 6. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is vagy szerelmes de jócskán függesz tőle. Ha megbánt nem érdemes sírnod miatta, lépj ki.
2018. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem vagy szerelmes, vagy csak nem viszonzott, illetve más alapokon nyugszik, de az biztos, hogy érzelmileg annyira függesz tőle, hogy sírsz. Ez szerelem. Ha nem is a sima, de ez biztos jele, hogy kezdesz bele esni. Én is ekkor szakítottam a szeretőmmel.
2018. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel bánt meg?
2018. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Milyen ember az aki dugni jo csak ?

Szornyu prostitualas ertelmek nelkuli kapszolat

2018. jan. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!