Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak így a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak így a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Majdnem 2 éve együtt vagyunk. Részemről már kihűlt a kapcsolat, viszont úgy látom Ő még folytatná, de nekem már nem megy. Hogyan közöljem vele? Mert megbántani viszont nem akarom. Várjak egy megfelelő alkalomra amikor vitázunk valamin vagy egyszerűen üljek le vele és mondjam el neki?

Együtt is élünk, így még nehezebb.


F27


2020. jan. 29. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Minél tovább vársz, annál több lesz benned a keserűség és megjobban meg fogod bántani.

Keztetnek elkezdhetsz gondolkodni a lakhatason, hogy hova tudtok menni.

Az is jó felvezetes lehet, hogy ha a közös jovokeprol beszélgettek és akkor mondod el.

2020. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudod elkerülni azt,hogy megbántsd... Pláne ha ő még szeret.Van előjele,hogy gáz van érzelmi téren,vagy hideg zuhany lesz neki? Ha úgy érzed, nem lehet már segíteni ezen a kapcsolaton, ülj le vele és higgadtan mondd el a dolgokat neki:( Sajnos ilyenkor nincs mit tenni.
2020. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele normális felnőtt emberként és mond meg neki, hogy sajnálod, de a te részedről elmúltak az érzések és nem szeretnéd tovább folytatni vele. És szeretnéd, ha mi hamarabb elköltözne. Nem lehet úgy közölni a másikkal, hogy az ne fájjon.
2020. jan. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem. De mit csináljak ha 3 napja még kirándultunk és látszólag minden rendben volt? Derült égből villámcsapásként fogja érni, habár előtte voltak már komoly vitáink.

Biztos hogy jó lesz ez így?

2020. jan. 29. 14:52
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem lesz jó. Egy szakítás semmikor, sehogy sem jó. De ne hazudj tovább. Mindenképp mondd meg, hogy NEM SZERETED. Egyrészrôl ez az igazság, másrészrôl nem hagyod feleslegesen reménykedni. Szerintem Neked illik költözni, ha Te akarsz kiszállni. Nem szép dolog a másikat az utcára dobni. Gyorsan összeszeded a cuccod, letiltod mindenhol, és eltûnsz az életébôl. Nem maradtok barátok, nem maradtok szexkapcsolatban, és nem áltatod, hogy még lehet köztetek valami.
2020. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek az 5-össel. Én fiatal lányként voltam ilyen helyzetben. A srác túl rendes volt, de nem volt szerelmes, én meg igen. Szakított velem, de továbbra is barátságos volt, beszélt velem, ha gondom volt, néha találkoztunk barátként. És én nem tudtam elengedni, mindig reménykedtem, nem tudtam továbblépni. Tehát jobb a drasztikus szakítás, még ha fájdalmas is. Ezen nem a veszekedős szakítást értem, hanem megszakítani vele minden kapcsolatot.
2020. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféleképpen rossz lesz neki, de elkell mondanod! Ülj le vele és mondd el hogy mit gondolsz/érzel.

Ez így fair.

2020. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!