Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » LÁNYOK, ezt hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK, ezt hogyan reagálnátok le?

Figyelt kérdés

Van egy felsőoktatásban tanuló, végzős pasid.

Már készül a jövőre, az első állására, a karriere.


Együtt vagytok már jó ideje, és te várod a közös, komoly jövőt, összeköltözés, házasság, gyerek, lakáshitel,...


Egyszer előáll azzal, hogy "beszélnünk kell" és kinyögi, hogy kevés vagy neki.

Kifejti, hogy a karrierje szempontjából oda kell figyelnie a párkapcsolatára, és ezért neki egy komolyabb nő kell.

Egy magasabban képzett, kapcsolati/rokoni háttérrel rendelkező, esztétikusabb, érett, NŐ kell.


NEM én vagyok a szereplő! Sem a lány, sem a férfi!



2020. jan. 30. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Összeomolnék, de elfogadnám az érzéseit.
2020. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg utálnám mert akkor ő eddig csak használt és kész és pénz éhes és ennyi
2020. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fájna, de elfogadnám és nem próbálnám erőltetni. Valószínűleg egy ilyen szakításon sokkal hamarabb túltenném magam, mint általában, már csak az indoklás aljas abszurditása miatt is.
2020. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Manipulatív, törtető, EQ 0 idióta. Bocs, hirtelen ennyit. Aztán ahogy fentebb is írták, könnyebb egy ilyet elfelejteni, DE ÉN ( és szigorúan csak magamról azólva, mivel ekkora pofont kaptam) elkezdeném magam képezni, és biztos, hogy a munkámba, önfejlesztésbe menekülnék.
2020. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég csúnya ez így, nyilván elgondolkodnék az igazságtartalmán, és hogy érdemes e valamerre fejlődnöm, nem miatta, hanem miattam. Fájna mint a fene...de igyekezném úgy kezelni, hogy lehetőleg ne a zönbecsülésemet rombolja szét a dolog.

Tudatosítani is igyekeznék magamban, hog yez az ő döntése, joga vna hozzá, és elsősorban róla szól...

2020. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Tök jót röhögnék, mivel jóval előrébb vagyok egy végzős alapszakos, nulla munkatapasztalattal rendelkező kis takonynál. :)
2020. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Ja meg sok sikert is kívánnék egy olyan ember kereséséhez, aki túltesz rajtam és szóba is áll egy ilyennel. Mondjuk nem állnék szóba én sem egy ilyennel, elsősorban mert egy felfújt hólyag, akinek semmi élettapasztalata nincs és hülyeségekkel takarózik.
2020. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csalódnèk magamban, hogy ennyire félreismertem. És örülnék, hogy megszabadultam egy ilyen embertől.
2020. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Megértem, akkor működhet a legjobban a dolog ha hasonló szinten vagytok mind a ketten.

Kivételek mindig vannak persze de általánosságba így van.

2020. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre gondolhatott volna előbb is, és akkor nem pazaroltuk volna egymásra az időt.

Bár őszintén, nekem ilyen pasim nem volt szerencsére 🤣

2020. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!