Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki szakítás óta nem keresett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szakítás óta nem keresett, az sosem szeretett?

Figyelt kérdés

Oke, szakítás után minek keresni a másikat, én értem.

Csak annyian irjak, hogy néha rajuk ír az Ex, stb..



2020. febr. 12. 06:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki keresi az exét szakítás után. Az egyik barátnőm csúnyán elküldött a faxba, másikat én küldtem el, harmadik férjez ment, de nem hozzám. Mindet szerettem, de minek keresném őket?
2020. febr. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

De szeretett (szerethetett), de nem akarja a sebeket feltépni.

Ha a párod nem lehet, akkor nem nálad fogja a barátságot sem keresni.

Persze vannak, akik a szakítás után is fenntartanak formális viszonyt.

2020. febr. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másképp dolgozza fel a szakítást. Nekem van olyan exem, akivel megmaradt a baráti viszony, de van olyan is, akivel többé nem beszéltünk. Vannak, akik csak úgy tudnak túllépni egy kapcsolaton, hogy úgy tesznek, mintha soha nem ismerték volna a másikat.
2020. febr. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Eleve aki szakít veled, az sosem szeretett? Nem "sosem", csak "már" nem szeret, nagy különbség.

Nekem személy szerint mindig könnyebb volt lezárni és feldolgozni egy szakítást ha minden kapcsolat megszűnt közöttünk. És szakítás után jellemzően minek beszélgessünk? Azok, akik velem szakítottak, ne akarjanak írogatni, mert csak fájdalmat okoznak, akivel meg én szakítottam, az meg már nem érdekel.

2020. febr. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Szeretett, de már nincs közötök egymáshoz.
2020. febr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Fiú és lány között nincs barátság. Ha megszakadt a kapcsolat, akkor szakadjon meg minden téren. Én se nézném jó szemmel, ha traccspartikat rendezne a párom az előző párjával, de én sem csinálok ilyet. Minek? Nem barátkozni keresek lányt, hanem páromnak, s akivel megszakadt a pár(osodás), azzal szakadjon is meg. Többi az csak kifogás.
2020. febr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Én azért nem keresem az exem, mert megcsalt, atvert, semmibe vett és a vége felé már kezdett agresszív is lenni. Ő pedig azért ne keressen, mert egy ilyen az egész világra csak rosszat hozó embert azonnal elhajtanek, nehogy ramkuldjon vmi rossz dzsudzsut.
2020. febr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem, ez azt jelenti, hogy tisztel annyira, hogy elfogadja a döntésed és van elég tartása ahhoz, hogy ne kaparjon utánad. Ennyi.
2020. febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Minek kéne keresnie? Én sem keresem egyik exemet sem.
2020. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

Lehet, hogy szeretett, de ő csak így tud tovább lépni.

Az is lehet, hogy szeretett, de már semmit sem érez, le... arja a fejed. Talán most is éppen mással hentereg.

Vagy csak hülyített. Igazából teljesen mindegy, vége van.

2020. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!