Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a volt párom jobban szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volt párom jobban szeretett miért szenvedek mégis én?

Figyelt kérdés

3 évig voltunk együtt és végig úgy éreztem, hogy jól elvagyok mellette, vannak rossz időszakok de így is le tudnám vele élni az életem. Szóval csak néha éreztem olyan mindent elsöprő érzést de akkor viszont éreztem.

A volt páromon pedig látszódott hogy teljesen odáig van, én ezt meg tudom állapítani. Sajnos én kétszer is csókolóztam mással, de semmit nem éreztem, mindkétszer „bosszúból” tettem mert úgy éreztem, a párom elhanyagol. De mindkét eset csak ráébresztett arra hogy én nem tudnék mással lenni csak vele…A vége felé viszont teljesen megváltozott. Nagyon sokat veszekedtünk, féltékeny volt, aztán alig foglalkozott velem, végül szakított mondván hogy elmúlt a szerelem. Na ekkor teljesen padlóra kerültem. Talán akkor tudatosult bennem hogy mégis szerettem? Ez a fél év már szenvedés mióta külön vagyunk. Minden percben felvillan egy emlék és úgy érzem bár máshogy csináltam volna. Hogy lehet ez hogy az szakít aki bolondult érted, aki meg mondhatni elvolt a kapcsolatban csak szenved? Többen is próbálkoztak de én elképzelni sem tudom mással összejönni, úgy érzem én mással nem tudok már lenni. 25/N



2017. jún. 10. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Kockazattal jar,ha kiserletezgetsz massal.Kiabrandult valszeg.
2017. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!