Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretett, szerintetek?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretett, szerintetek?!

Figyelt kérdés
Betegesen féltékeny volt mindenkire, ha együtt sétáltunk és jött velünk szembe egy nő, rám nézett és egybol:"mivan, tetszik?" "minek kell neked kapcsolat ha nem tudsz le állni a nozessel?!" stb, és ezekkel már az idegeimre ment, nem bírtam tovább szakítottam vele. Pedig látszott rajta hogy szeret engem, mindent megadott amire szükségem volt. De egyszer betelik a pohár. 1 hónap telt el a szakításunk óta, eleinte könyörgött de én nem voltam rá kíváncsi, most viszont fordult a kocka. Mit ajánlotok, mit tegyek, így 22 éves férfi létemre? Nem akar már látni se.

2018. aug. 17. 21:34
 1/4 próbálokkedveslenni ***** válasza:

Én ma vacsoráztam mediterrán rántott csirkemellet, nagyon finom volt. Ajánlom neked kipróbálásra.


A dióda ex nődet pedig felejtsd el.

2018. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nem volt önbizalomhiányos?
2018. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Örüljél, mint majom a farkának. Komolyan mondom: simán rád vetítette ki a maga bizonytalanságát. Ő nem volt biztos az érzéseiben, és téged hibáztatott, biztos te sem vagy az.

Vége végre. Már képbe jött nála más. Sohasem szeretett igazán, csak birtokolni akart, mint egy trófeát. Teljesen természetes, h neked ez nem tetszett. Nem volt ez normális kapcsolat, de végre vége van. Örüljél.

2018. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen mentálisan beteg emberek, akik így féltékenykednek, nem szeretnek igazán, csak birtokolni akarnak. Örülj, hogy megszabadultál tőle, a lehető legjobb döntés volt a szakítás. Sosem lett volna belőle normális kapcsolat.

Eszedbe ne jusson az újrakezdés. Zárd le magadban, és lépj tovább.

2018. aug. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!