Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyen békülhetnék ki a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyen békülhetnék ki a volt barátommal?

Figyelt kérdés
Tudtok rá taktikákat mondani?

2020. febr. 14. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi információ alapján nem tudok értékelhető segítséget nyújtani.
2020. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy miért szakítottatok. Vannak olyan helyzetek, amikor teljesen felesleges újra próbálkozni, mert ugyanaz lesz a vége.
2020. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennél kicsit több információra lesz szükség, akkor talán tudunk adni tippet.
2020. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én szakítottam, mert volt, hogy több napig nem keresett, vagy részegen szakítani akart velem. De én csak őt szeretem már egy éve, és nem tudok nélküle élni.

Csak mikor nem keresett pár napig ideges lettem, és szakítottam vele, de nem gondoltam komolyan, de ő nagyon megharagudott, hogy elküldtem. :(

2020. febr. 14. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nagyon hiányzik, de rosszul esett, hogy nem keresett. A többi tőle függ!
2020. febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Részeg ember kimondja, amit józanul gondol.

Én nem keresném. Tágas a világ. Ha szeretne, küzdene érted. Megsértődött? Nem biztos, lehet, hogy megkönnyebbült, hogy kimondtad, ami benne már jó ideje motoszkált.

2020. febr. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, szart se akar tőled.
2020. febr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
pl. Ne írj rá, ne beszélj vele. De, ha rád ír legyél normális, de tartsd a két lépés távolságot: a szakítás után is lehet jóviszony, ugyebár. De, újra lehet tárgyalni a folytatásról, ha közelíteni akar mégis. Ha szeret, akkor keresni fog. Ha nem keres, mondjuk egy hétig, két hétig, egy hónapig, akkor fasz se tudja.... mit csinálj. Az a baj nem tudom hány évesek vagytok, az azért nem mindegy.
2020. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!