Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért lett vége az előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett vége az előző kapcsolatodnak? Mennyi idő után?

Figyelt kérdés

2020. febr. 20. 23:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó kapcsolatom, mielott megismertem a férjemet, 3 hónapig tartott. Azért ért véget, mert a pasi az elsó 3 hónapot "próbaidonek" tekintette, amibe én belementem, mert azt képzeltem, hogy oké, a 3 hónap alatt fokozatosan kiderul, mennyire illunk egymáshoz, kialakul a kapcsolat. Annak ellenere, hogy minden flottul alakult, 3 hónap után a srác kijelentette, hoyg most neki akkor kell 2-3 hét gondolkodási ido nélkulem, hogy eldontse, akkor is kellek e neki es hianyzok e, ha nem vagyunk egyutt. Mivel ezt totál megalázónak tartottam, kozoltem vele, hogy gondolkodhat felolem akarmeddig, de reszemrol vége.

Én mondjuk ha ez nincs, el tudtam volna komoly kapcsolatot kepzelni vele, tervezni vele, mert szerintem nagyon jol osszeilletunk.


Persze igy utólag egyáltalán nem bánom, rá 3 hónapra megismertem a férjemet, aki a legcsodálatosabb férj akit csak kivánhatnék. Kimondhatatlanul szeretem.

2020. febr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%
7,5 év után nemrég vetettem véget neki, mert a gyerekem apjának a munka volt az első és gyakorlatilag semmi közös családi programunk nem volt, nem említve az intimitás hiányát.
2020. febr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%
6 hónap, megismertem valakit aki elcsábított és rájöttem a másikat nem folytathatom így tovább ő nem is szeret úgy ahogy azt elvárnám. Rájöttem mások vagyunk,bár csodálatos ember,de mi nem illünk össze.
2020. febr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
18 év, teljesen eltávolodtunk egymástól. Sokáig hittem, hogy egy irányba haladunk de kiderült, hogy valahol félúton elvesztettük egymást.
2020. febr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Fél év után, mert a jó szexen kívül semmit nem bírt hozzátenni a kapcsolatunkhoz.
2020. febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
1 év után. Fokozatosan jöttem rá, hogy hosszútávon nem tudom elképzelni magam mellette, zavart a dolgokhoz való hozzáállása, a lustasága, hogy egy nagyon kényelmes ember volt. Úgy éreztem egyáltalán nem tölt fel, ha együtt vagyunk, nem éreztem boldognak és felszabadultnak mellette. Sokáig húztam a szakítást, mert féltem, hogy esetleg nem találok jobbat vagy ennél csak rosszabb fiúkkal sodor majd össze az élet, de végük l meggyőztem magam, hogy ez így nem mehet tovább és rászántam magam a végső lépésre.
2020. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!