Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A férfi 34, én 30, a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi 34, én 30, a felesége 45,2 gyerekkel mástól. Soha nem éltek együtt, papíron nem házasok, vágyik más lányokra, mindenki azt mondja, kellene neki egy normális kapcsolat, mégsem tesz semmit. Miért?

Figyelt kérdés
29 éves muszlim menekült fiú volt,mindenüket elvesztették. Tudom nehéz elhinni,de tegyük fel,hogy igazat mond és szűz volt. Adott a szintén félig arab félig francia ekkor 41 éves tanárnő a felnőttképzésben,aki minden papírt elintéz neki és az egész családnak.A férfi sportolt évekig,ennek megfelelő testalkattal,a feleség erősen túlsúlyos. A muszlimoknál,ha hithűek,szerelmi kapcsolat csak házasságon belül lehet,de ennek egy egyszerű fajtája az,hogy 2 tanu ott van és szóban kimondják,papíron nem is hivatalos.A feleség papíron még mindig a volt férje nevét viseli.A feleségnél egyszer volt 5 év alatt,heti egyszer a feleség van nála pár órát....mégcsak együtt sem alszanak. És jövök én,aki a szimpátia kezdetén mit sem tudott a dolgokról,mivel mindenkinek azt mondja a srác,hogy nem házas...Nekem elmondta igaz az elsőn randin,és az ok ,amiért belementem,az,hogy számomra az ilyen nem kapcsolat.Push és pull faktort játszott végig,éreztük,hogy nem jó,de amikor menni akartam,visszahúzott.2 hete mondtam neki,hogy abba kellene hagynunk,ő pedig mondta,hogy ne,és a feleségét majd otthagyja.Mondtam ne tegye,ha szereti.De az a probléma,hogy amúgy nem és nagyon néz a lányok után,de küzd a neveltetésével is.Minden barátját felhívta,akik ebben támogatták és a feleségét mindenhonnan letiltotta(ami nem tetszett,hisz nem így szokás véget venni egy kapcsolatnak,főleg ennyi év után)Aztán a nagy örömködésben persze elmondta,hogy majd ha normálisan megházasodna,akkor olyan feleséget vinne haza,akit a családja elfogad,és mivel nekem van egy kislányom,velem(de a feleségével sem) tervez örökké. Azután az egy hét öröm után ,megváltozott és nagyon hideg lett,de közben hívott,hogy menjek hozzá stb,azonban az egész izzadságszagú és erőltetett lett,mígnem tegnap hajnalban mondtam neki,hogy szerintem fókuszálni kellene a dolgainkra és majd reggel megbeszéljük,mire ő mondta,hogy igen,"kellene egy szünet,hogy

2020. febr. 25. 10:32
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
a feleség a volt férje nevét viseli
2020. febr. 25. 11:21
 12/20 A kérdező kommentje:
jaj még egy nehezítő tényező: csoporttársak vagyunk egy egyetemen ,ráadásul 5 percre lakunk egymástól....így nagyon nehéz lesz a mindennapokban. És tudjátok,amikor elkezdtük nagyon sokáig nyomult(3hónap) és kihangsúlyoztam,hogy ha neki csak arra kell valaki,keressen valakit a tinderen vagy akárhol,de ne velem játszon.Megint csak a tisztán látás végett egy ismerősünk azt mondta,hogy nagyon leadtam a szintet vele ,és ezt meghallotta ő is és azt mondta,hogy igen,mert èn ilyenebb meg olyanabb vagyok nàla(nyilván pozitivumokra kell itt gondolni).Csak azt nem értem,hogy 5 perc alatt lehet erre találni,miért én?Miért velem?Miért hivott munka utan egybo és mindenhova jott velem,5 percet nem voltam egyedul...es nem csak a szex miatt,menjek enni hozza,csinal kajat stb...vagy o maga sem tudott donteni? vagy ilyen jo szinesz?
2020. febr. 25. 11:33
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, van már egy kisgyereked és még mindig ilyen agyatlan P. vagy, hogy ilyen libk alakokkal bóhockodsz?
2020. febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Honnan származik? Afganisztán?


Amúgy származástól és vallástól függetlenül ezaz ember egy megbízhatatlan, gerinctelen akármi. Nekem ez jön le a sztoriból, hogy össze akar téged teljesen zavarni, aztán szépen eljátszik egy szerepet amibe te beleszeretsz, aztán kimutatja a fogafehérjét, de te menthetetlen vagy, megalázkodsz neki, elviselsz minden sz*rt.

Van egy gyereked, okosabbnak kellene lenned mielőtt egy farok miatt elszúrod az ő életét is.

Én is egy muszlimmal vagyok együtt, de ha ennyire bonyolult lett volna már az eleje az biztos, hogy fejvesztve menekültem volna. Nincs az a pénz, farok, szerelem, akármi amiért kockáztassam az épeszemet.

2020. febr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Azóta fejlemény: beszélgettünk az egyetemen és egyébként igaz,hogy hátráltattuk egymást a tanulásban és a korunk miatt nekünk nincs időnk csúszkálni meg félvállról venni a dolgokat,neki meg a tanuláshoz és hallgatói jogviszonyboz kötött egy csomó dolga.Nagyon okos és előttem mindig az első sorból sziporkázott,de a rossz lelkiismeret miatt meg az egymással eltöltött idő miatt,mindketten elvesztettük a fókuszt és ilyen szempontból logikus,hogy eljöttem.Én pakoltam össze,felőle még mehetett ez volna így tovább.Azt mondta,ha ő nem teljesíti ezt az évet,az nagyon súlyos következményekkel jár és igaz.Egyre jobban belém szeretett,és olyan,mint a részegek,mindig az akar lenni,mindig velem akar lenni.Azt mondta ebben a 2 hétben vissza akarja szerezni a motivációját és aztán meglátja.Most nincs sok lehetősége,de júniustól sokmindenen változtatna.Megolelt meg komolyan tiszta konny volt a szeme (egyszer mar volt igy ,mikor mondta ,hogy mi nem lehetunk egyutt,es nagyon sajnalja hogy nem o a gyerekem apja,egyutt vacsiztunk harmasban,kezdtunk ugy elni,mint egy csalad es o erre ngyon vagyik is.De mondta hogy o sosem hazudott nekem o nem az az ember aki 5 evet csak egyik naprol a masikra kidob.Viszont ha most nem tanul ,elvesziti a maradek onbizalmat es sokkal kevesebb lehetosege lesz az eletben.
2020. febr. 25. 15:19
 16/20 A kérdező kommentje:
megolelt es azt mondta,hogy en is fokuszaljak es tegyek meg minden tolem telhetot,barmi kell itt van,de most a 2 hetben semmi ne legyen,o nem tud velem egy szobaban sem lenni,mert akkor beindul a vagy,nagyon nehez lesz neki is .Ruhai vannak nalam,de azt mondta,hogy maradjon,jon o meg erre.Hat nem tudom.Egyebkent egyszer mondta hogy elhagyja a feleseget,azelott mindig azt mondta hogy nem fogja,mert o anno nem tudott varni,el lett kapva ,o mar igy fog elni.Egyebkent az egyuttleteink nagyon meglepoek voltak szamomra is,mert egesz nap csungtunk egymason.Ha csak arra kellenek,siman most is mondhatta volna,de mondta,hogy most azt se,mert elveszti az eszet.Kerdeztem vonzonak talal -e rs mondta ,hogy maskulonben hogy birta volna magat ennyiszer(azt mondta hogy a felesegevel az elejen heti 2 aztan egz volt aztan most csak 3-4heti amikor talalkoznak(de az utobbi 3 alkalommal nem volt ra kepes
2020. febr. 25. 15:28
 17/20 A kérdező kommentje:
Szerintetek van ,hogy rossz az idozites ? Egyszer elhagyja majd ,ha jon egy lany aki passzol a csaladjaba....de tudom,hogy szeret,de a csalad meg az elvarasok nagyon befolyasjak.Egyebkent en nagyon szeretem,felnezek ra es jo embernek tartom.Mivel meg egy evig egyutt jarunk az egyetemre is,ha tenyleg erez valamit,lehet ebbol (ha nem is orokre szolo) ,csak egy kis idore normalis kapcsolat? Ja meg azt is mondta,hogy egyre jobban melyul el es ezert kell most lepni.En megkerdeztem,hogy hatha majd elmulik ,varjuk ki,de o azt mondta,hogy s mi esetunkben erosodik.Mivel a barataim nagy resze muszlim,anyukamnak meg nem mondtam,hogy hazas,nincs igazan kivel megbeszelnem ezeket,ezert irtam ilyen sokat...
2020. febr. 25. 15:34
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el mert teljesen lényegtelen. Gondolj bele miért nem hagyja el a nőt 5 év után? Mert kárba menne? Ebben igaza van mert talán 8-10 év itt tartózkodás után kérvényezheti az állampolgárságot illetve 5 évente tudja meghosszabbítani a letelepedési engedélyt, ha a nővel válik elvileg azonnal megvonják tőle, plusz mivel gyerekük sincs így biztosan nem maradhat itt. Csak egy kicsit gondolkozz el... Kihasználja azt a nőt, téged szexuálisan.... Nem tudom mit reménykedsz még benne.
2020. febr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak mondom, hogy rohadtul nem befolyasolja a csalad, tudod hogy honnan tudom? Mert akkor nem engedtek volna egy ennyi idos novel meghazasodni. Hogy miert? Mert nem lenne gyerek. O csak azt mondja amit hallani akarsz. Messze nem vallasos ez az ember, ha szamitana neki az iszlam, a csalad akkor nem kezdett volna veled ki hazaskent.

Oszinten nem tudok mar mit mondani, a rozsaszin kod... Majd ha tonkre tesz lelkileg es a gyereked kapar fel a foldrol talan meglatod, hogy ugy vezettek teged mint egy idomitott kiskutyat. 🤦‍♀

2020. febr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy szar áruló, ha jól értem.

A tartózkodási engedélyhez nem volt túlsúlyos a felesége.

Nehezen közvetlen, de most meg téged szivat csodaszép testével.

Pár dugása jók lehettek, de szebb volna, ha először elválnak a magyar törvények szerint.

2020. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!