Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A munkamániásság okozhat válást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkamániásság okozhat válást?

Figyelt kérdés

2020. febr. 29. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. febr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Főleg, ha a munkamániás azért az, mert utál otthon lenni, a másik félnél meg akkor, ha elege lesz, hogy csak aludni látja a párját.
2020. febr. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Persze, hogy okozhat, mert a munkamániás ember általában elhanyagolja a közvetlen családját és környezetét. Szerencsére nem vagyok munkamániás, de ismeretségi körben ismerek ilyet. Egyfajta menekülés a gondok elől, bele a munkába. Pszichés eredetű. Ha a családodban fordul elő, akkor az okot kell megtalálni. Mondjuk alapból is léteznek ilyen emberek. Csak azt nem értem, az ilyen egyén miért házasodik egyáltalán?
2020. febr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Nemrég mondtam meg a gyerekem apjának, hogy elhagyom hasonló okok miatt. A hivatása is olyan, ami hajnali/esti és hétvégi munkavégzést IS igényel (nem beszélve arról, hogy ez a hobbija is, így sokat volt távol emiatt), emellett az év felében minden második hétvégét a szüleinél töltött mellékes munkával.

Rettenetesen belefáradtam, hogy a gyerek és háztartás körül mindent én intézek, holott én is dolgozok, de egy tetves hétvégét nem töltünk együtt hármasban, mert neki mindig más dolga akad.

2020. márc. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen okozhat válást. Lehet, hogy menekül valamilyen helyzet elől és a munkába temetkezik. Ezáltal elhanyagolja a családját és észre sem veszi milyen problémák vannak otthon.
2020. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Nem vonom kétségbe a munkamániáját, de nem árt utánanézni, hogy nincs-e a munkahelyén egy "másik munkamániás" is. Én is azokkal szavazok akik igennel válaszoltak a kérdésedre.
2020. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 AttilaLIX ***** válasza:
0%

A kérdezőt türelemre intem,akár hím,akár nyőstény !!

Gondolkodj el.......melyik a jobb menü :


Pénztelenség miatt válni ?

Vagy , azért válni mert valaki a megélhetésetekért küzködik?


Ja........e világban sajnos 8óra munkából megélni nincs mód!

2020. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 7-es!

Miből gondolod, hogy csak azért dolgozik valaki állandóan, mert a megélhetés a tét?

Nálunk se ez volt a helyzet...

(#4)

2020. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 AttilaLIX ***** válasza:
0%
8-asnak üzenem. A munkához idő kell,a jó munkához mégtöb,ha a minimál bért megkivánjuk haladni túlóra igényeltetik. De tisztelt 8-as ! Ha te is dolgoznál,minden bizonnyal a társadnak töb ideje lehetne rád,töb ideje lehetne mindkettőtökre,vagy családotokra. A készre várni.......nos ez érdekes elmére utaaaaaaal ! És csodálkozol,hogy unalmadban más ágyába kivánkozol .
2020. márc. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok

Nem tudom 9-es honnan veszed, hogy én a készre várok, mikor a 4-es hozzászólásomban írtam, hogy én is dolgozom, ráadásul mindig is jól kerestem, emellett családi segítséget is kaptam, szóval nem kell mártírt csinálni a férfiakból...

2020. márc. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!