Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszamegy az exehez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszamegy az exehez?

Figyelt kérdés
Tobb mint egy eve ismerem es egyszer szuneteltettuk a kapcsolatot es az exenel aludt de valtig allittja hogy nem tortent semmi es nem szereti, aztan tavaj nyaron szakitottunk es ket napra ra ujra az exevel aludt es fuzogette. Ket honapra ra ujra osszejottunk es januarban ujabb problemak merultek fel. Megtalaltam az uzeneteket vele es elg erosek voltak. Azt mondta nekem erre fel hogy azok nem igazak. Csak unatkozott. De amint lehetoseg volt hogy ujra velem legyen engem valasztott. Most szakitottam vele. Mi a velemenyetek?

2020. márc. 13. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most szakitottam vele. Mi a velemenyetek? = Megy vissza az exéhez.
2020. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy ilyen hülye, hogy folyton vissza engeded, mikor dobod, megy az exhez.
2020. márc. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát aranyom nem vagy 100-as ugye tudod?


Beteges ami művelsz, ennyire szerencsétlen gyenge ember vagy, hogy nem találsz mást, vagy nem tudsz egyedül meglenni?

2020. márc. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vissza.
2020. márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uristen mekkora erot adtal, igazad vanXD hogyne tudnek egyedul lenni
2020. márc. 14. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!