Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még barátnőm valaha?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még barátnőm valaha?

Figyelt kérdés

18 vagyok és még nem volt komoly kapcsolatom ezt szégyellem is mert az én korosztályomnak ilyenkor már rég van, sőt még a fiatalabbaknak is.

Az a baj, hogy én nem szoktam bulikba járni piálni se cigizni stb.. pedig sokan azt mondják ha elmennék buliba már biztos lenne barátnőm de én ezt nem így látom. Elvileg jól nézek ki, sokan mondták az ismerőseim közül hogy majd nem tudom lerázni a csajokat de ez sajna még nem történt meg. Kicsit visszahúzódó, vagyok de nem zárkózott. Folyton az jár a fejemben, hogy ha eddig nem használtam ki az időt hogy legyen valakim most már késő.Rossz azt látni hogy körülöttem már mindenkinek van párkapcsolata.Csak én vagyok egyedül.Bár ez az én hibám,mert nem keresem az alkalmat hogy legyen nekem is. De az van bennem állandóan kinek kellenék én.Vagy csak túlságosan félek az elutasítástól nem tudom.. Meló mellett szerintem még nehezebb dolgom lesz időhiány miatt. (a sulival most végeztem.) Bár lehet hogy én látom ilyen sötéten a jövőt, hogy senkim nem lesz és csak egyedül leszek örökre. Amúgy meg folyton parázok mindenen de jelenleg csak ezt tudom elképzelni. Ez miatt már kicsit depressziós is vagyok.Erről nem szeretek senkinek beszélni de itt kérném szépen a segítségeteket(Köszi, ha elolvasod és véleményt is írsz)😁


2019. júl. 16. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Hát ezen csak Te tudsz segíteni, a lányok többsége azt várja hogy a fiú kezdeményezzen

És nem kell ilyen negatívan látnod a világot , még semmi sincs veszve

2019. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Menj el egy olyan suliba ahol a tanulók 90% fiú. Meg fogsz lepődni hogy mennyinek nem volt még csaja.
2019. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lányként velem is ez volt. Egy éven vagyok túl egyetemen, és tényleg sokat nem lehet levakarni. Bár ha dolgozni mész, akkor más a helyzet kicsit. Találkozz korosztályodbeliekkel, csak ezt tudom mondani. :)
2019. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2019. júl. 16. 22:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nyugodj meg,nincs semmi sem veszve.Ne legyél ennyire depis ez miatt.Én is 18 éves vagyok,és még nem volt senkim.Sőt,elárulom azt,hogy az én osztályomban vagyunk 11en fiúk,mind 18 évesek,és ebből csak 3nak volt már párkapcsolata.Azok se tartósak.Csak azért írom ezt le,hogy lásd nem vagy lemaradva semmiről.Egyébként én is voltam már depis korábban emiatt,de rájöttem,hogy felesleges,egyrészt,mert magamnak ártok ezzel(elhagyom magam,nem tanulok,rossz lesz a közérzetem,és az életemnek azon területei is romlásnak indulnak amikkel nem volt baj),másrészt a depis stílus nem vonzó a lányoknak,harmadrészt meg rájöttem,hogy senkit se érdekel,ha depizek,akkor meg minek :(.Összességében eddig 4-5 lánynál próbálkoztam életem során,ezek kudarba fulldtak,ezért az önbizalmam is csorbult kicsit,hiába mondják sokan,hogy jól nézek ki meg minden(edzett vagyok,190 cm,elvileg markáns arc),egyik lánybarátom szerint 8/10 es vagyok kb.Valahogy minden próbálkozásomat elcsesztem valamivel.Határozatlan voltam.De mind1 is,a lényeg,hogy nem vagy lemaradva semmiről.Ha zavar ez a dolog akkor járj el bulizni néha,egy kicsit piálj is,az segít ellazulni:).A legfontosabb pedig,hogy ne görcsölj rá a dolgokra.Légy határozott és kezdeményező,viszont,ha tényleg jól nézel ki akkor emiatt sem kell aggódnod.Biztos lesz olyan csaj aki kezdeményezni fog nálad.Hajrá!:)
2019. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugtattál és sokat segítettél😁🙏 köszi
2019. júl. 19. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!