Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítás után hordanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítás után hordanátok azt a aranymedált amit a volt barátotoktól/barátnőtöktől kaptatok?

Figyelt kérdés
Több hónapja vége van a kapcsolatunknak, már neki és nekem is van más. Nagyon szeretem azt a medált. Ha felveszem, mit fog szólni a mostani barátom?
2020. márc. 23. 07:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem arany, de gyönyörű. A következő páromtól sose kaptam ilyet. De nem hordom. Nagyon sok rossz emlékem van az exemről. De eltettem emlékbe.
2020. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én nem, mert én alapból olyan típus vagyok, aki kb. semmit nem szeret megtartani az exektől kapott ajándékokból. Ékszert pláne nem tartanék meg, az valahogy túl személyes ajándék nekem. De ez én vagyok. Ismerek olyat is, aki megtartja az ajándékokat, hordja őket, stb.


Nem muszáj amúgy megmondanod a párodnak, hogy honnan van a medál...


33N

2020. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#3

Tévedsz, vagy kifogtam az 1%-ot :)

Az exemtol karácsonyra kaptam egy gyűrűt meg pár éve. Már nem vagyunk együtt 1,5 éve, de kötődöm a targyaimhoz, foleg, hogy 3 éven keresztül folyamatosan hordtam. Már nem, mert felek, hogy megsérül munka közben. (Így is sikerült eldeformálnom)

Viszont két hete rajtam volt a ballagasi ékszerekkel együtt, és rajtam is maradt véletlen, mikor mentem at a srachoz.

Valahogy szoba jött, hogy meg sosem látta rajtam őket, el is mondtam neki, hogy felek, hogy elhagyom, vagy lelopjak rólam.( Nem lakom egy vészes környéken, de azért inkább óvatos vagyok)

El is meséltem neki, hogy a ballagasomra kaptam őket...majd 10 perc múlva derült égből villámcsapás ram nez..”és a gyűrű? Azt kitől kaptad?”

Elmondtam neki, látszólag nem volt vele problémája, bár meg nem tartunk ott, hogy számon kérjük egymást ilyesmiert.

Szoval en hordani fogom továbbra is, és ha komolyodik köztünk a dolog, akkor megkérdezem, hogy zavarja-e.

2020. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!