Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért hiányzik egy év után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik egy év után is az exem?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve, hogy új kapcsolatom van, de néha ha az exemre gondolok nagyon hiányzik.

Összeszorul a szívem, ha valami rá emlékeztet. (Sorozatok, amit együtt néztünk, helyek, ahol együtt voltunk stb...)

Sokat álmodtam is vele, ami elégge nyomasztott.

Végére kifejezetten toxikus lett a kapcsolatunk, de valamiért még mindig ragaszkodom a régi szép időkhöz vele és úgy érzem, hogy összetartozunk.

Nem merek neki írni, nem akarom magamat sem őt kínos helyzetbe hozni.

Kiváncsi vagyok mit gondoltok, illetve ha valaki volt hasonló helyzetben, mint én, akkor hogy alakult.

Köszönöm a válaszokat.😊



2020. márc. 20. 08:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Én voltam úgy. Már rég együtt éltem az új párommal, de még a régről álmodtam, álmodoztam. Sajnos az a kapcsolat megromlott, fizikalisan is bántalmazott, véget kellett neki vetnem. És mégis meg utána évekig szerettem. De az idő majd megoldja. Én is már teljesen elfelejtettem. Kitartást.
2020. márc. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Lelkitárs,

szexpartner,

ebből a kettőből valamelyikben, esetleg mindkettőben jobb volt az ex, ezért hiányzik.

2020. márc. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
4 éve szakítottunk,3,5 éve új kapcsolatom van,együtt élek a párommal,és nincs nap hogy ne jutna eszembe az exem.
2020. márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Szóval összejöttél valami szerencsétlennel úgy, hogy közben az exedet szereted. Hogy lehet valaki ennyire aljas.. Őszintén remélem, hogy még vagy 15 évig szenvedsz az exed miatt, megérdemlitek a hányadék fajtáddal.
2020. márc. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

Mert már rég szexeltél egy jót.


Röhejesen hangzik de igaz

2020. márc. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%

Van, akinek évekig hiányzik.

Nekem is van olyan exem, aki néhány esetben hiányzik, vagy legalábbis az a szitu, az a helyzet, a szex, vagy valami, de ez azt jelenti, hogy a jelenlegi kapcsolattal nem stimmel valami. Akkor is ez van, ha még nem vagy túl az előzőn és úgy lesz másik párod, ez is tipikus eset.

Nálam úgy oldódott meg, hogy tudatosult, jelenleg a mostani páromra kell koncentrálni és az előző párommal nem lennék együtt már sosem, hiába voltak szép pillanatok.

2020. márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Sok szenvedő... ahelyett hogy feltennéd a szíved azért akit szeretsz, hát mennek az évek így... de ne felejtsd majd el milyen az igazi boldogság! Amit nem harcolsz ki magadnak az exszel vagy mással. A döntés a saját kezedben van.
2020. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem merek neki írni, nem akarom magamat sem őt kínos helyzetbe hozni."

Na ja. Akkor ne merj, Itt eldöntötted a sorsod.

2020. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Mert ahhoz 1 év nem elég. Nálam 2, 2,5 év volt, mire elmúlt a rossz érzésem. Ezt ki kell várni, utána te is látni fogod, hogy jobb, hogy így alakult. Mert biztos volt oka.
2020. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egytől egyig és hogy ennyiféle véleményt kaptam. Örülök, hogy sokan megértitek ezt az érzést és bíztat, hogy tovább tudtatok lépni. Szuperek vagytok, még egyszer köszi!💗
2020. márc. 21. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!