Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Holnap elköltözök attól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap elköltözök attól a férfitól, akit őrülten szeretek. Hogyan éljem túl?

Figyelt kérdés
2.5 évig éltünk együtt. Hatalmas szerelem volt a miénk, de van egy kislánya az előző házasságából és nagyrészt emiatt futott zátonyra a kapcsolatunk. Nem tudtam elfogadni a gyereket,és ez sok vitát szült közöttünk. Szabadidő beosztás a gyerek miatt,,exnej folyamatosan belerondított a kapcsolatunkba. Stb. Hosszú történet. Odáig jutottunk,hogy a férfi akiért az életemet adtam volna, undorító stílusban beszél velem. A nagy szerelem eltűnt (részemről megmaradt azok ellenére is, amiket átéltem) a kapcsolatunk tönkre ment. Kidobott... Holnap ő dolgozik, én szabin leszek és elköltözök. Borzasztóan fog fájni. Nagyon félek tőle. Mi lesz közben es utána. Mi lesz ha már mást ölel. Bele fogok betegedni. Ő életem szerelme😥

2020. márc. 23. 16:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Ezt te tetted tönkre. Tudtad, hogy van gyereke. Akkor miért nem fogadtad el? Példaértékű, hogy egy önző “csakvelemfoglalkozz” új nő sem tudta elválasztani a gyerekétől, több ilyen férfi is lehetne👏🏻
2020. márc. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mert a 6 éves gyerek cselédnek nézett. Egész nap pakoltam utána és főztem. Mindenre vágta a pofákat, csúnyán beszélt velem. Ha az apja megölelt, hisztizett, hajnalban bevágta magát közénk az ágyba es nyalta falta az apját. Így imádlak úgy imádlak.
2020. márc. 23. 16:32
 3/25 anonim ***** válasza:
26%

Önző vagy, magadnak csináltad. Mi lesz utána? Elmondom: örül, hogy megszabadul tőled.

Respect a pasasnak

2020. márc. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
43%
A párodnak van egy 6 éves lánya, aki körül felépíti az életét és neki áldozza a szabad idejét. Te 2 és fél éve vagy ott. A kislány abban a korszakban van, ahol te potenciális ellenfél vagy. Mire számítottál?
2020. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

#2

El kellett volna mondani a problémád a pasidnak. Ha nem neveli meg a gyereket, akkor meg már sokkal előbb szakíthattál volna.

2020. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én feldobtam miatta az életemet. Azt mondta, én vagyok az újrakezdés. De sem gyereket nem akar, sem házasságot. Szeresse a gyereket, persze, de amit művelnek ketten, senki sem hinné el.
2020. márc. 23. 16:45
 7/25 A kérdező kommentje:
Túl megy egy egészséges apa-lánya kapcsolaton. Meg vannak egymásért őrülve. A kislány teljesen az anyja mása. Kinézetre teljesen. Belsőleg is kezd rá hajazni, de később kiderül. Még egy ilyen kis beképzelt, elkényeztetett gyereket...
2020. márc. 23. 16:47
 8/25 anonim ***** válasza:
81%

Minden vihar után itt a napsütés és a komor és hideg telet is a fényes nyár váltja.


Biztosan lesz jobb is ne búslakosj az élet megy tovább!

2020. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek kérdező! Persze-persze első a gyerek, de azért van egy egészséges határ. Meg azért ellen példa is akad bőven. Öcsém például. Első házasságából két gyerek. Aztán bejött az életébe egy másik nő. Elintézte ,hogy lebukjanak. Öcsém sem akart már gyereket. Aztán véletlenül terhes lett. Ott tartunk, hogy tesóm már látni sem akarja az első kapcsolatából származó gyerekeit. Hát ilyen is van amikor egy nő ennyire hatással tud lenni a pasijára.

Gondolom azért nálatok a háttérben az édesanya azért csinálja az akna munkát ellened.Hát igen vannak erős és gyenge nők. Sajnos Kérdező te az utóbbi vagy.

2020. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lesz összepakolni és kilépni az ajtón, de holnap már sokkal jobb lesz.
2020. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!