Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Holnap elköltözök attól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap elköltözök attól a férfitól, akit őrülten szeretek. Hogyan éljem túl?

Figyelt kérdés
2.5 évig éltünk együtt. Hatalmas szerelem volt a miénk, de van egy kislánya az előző házasságából és nagyrészt emiatt futott zátonyra a kapcsolatunk. Nem tudtam elfogadni a gyereket,és ez sok vitát szült közöttünk. Szabadidő beosztás a gyerek miatt,,exnej folyamatosan belerondított a kapcsolatunkba. Stb. Hosszú történet. Odáig jutottunk,hogy a férfi akiért az életemet adtam volna, undorító stílusban beszél velem. A nagy szerelem eltűnt (részemről megmaradt azok ellenére is, amiket átéltem) a kapcsolatunk tönkre ment. Kidobott... Holnap ő dolgozik, én szabin leszek és elköltözök. Borzasztóan fog fájni. Nagyon félek tőle. Mi lesz közben es utána. Mi lesz ha már mást ölel. Bele fogok betegedni. Ő életem szerelme😥

2020. márc. 23. 16:19
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Alig aludtam! Még most sem fogom fel az egészet. Nem is hiv, nem is ír. Tegnap csúnyán és érzéketlenül beszélt velem. Mindent megtettem érte! Mégis ezen felül mit kellett volna még? Egy házvezetőnő és szerető voltam, aki mindig a kedvére tett. De a gyerekkel nem tudtam mit kezdeni. Egyszer meg is mondta, szerelmes a lányába őrülten. Nekem ilyet nő létemre sosem mondott!Borzasztóan szeretem mégis, és fáj, hogy ilyen lett a kapcsolatunk. Az elején egy igazi őrült szerelem volt, de ez mar a mult. Nehezen teszem túl magam, hogy nem kellek neki.
2020. márc. 24. 11:52
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Látod kivel éltél, kit szerettél? Ahogy írtad, házvezető voltál és szerető, sajnos nem a társa akit szeretett. Ha szeretett volna, keresett volna egy megoldást, hogy mindenkinek jó legyen. Szerintem már meg akart szabadulni tőled és azt várta, hogy te hagyd el őt. Sajnos kifogtál egy olyan pasit, aki csak a szolgálataidat akarta, nem téged. Sajnálom, sokáig fájni fog, de ha netalán visszakúszna (mert szoktak ilyet csinálni), ne fogadd vissza! Keress egy olyan férfit aki téged fog szeretni, és nem kell mindent megadni a férfiaknak, mert csak kihasználják. Amikor egy férfinek gyereke van és törődik vele, akkor olyan nőt keres maga mellé, aki nemcsak szerető, hanem rábízhatja a gyerekét is. Sajnos te nem feleltél meg ennek a kritériumnak. Tanuld meg: egy kapcsolatban nemcsak adni és adni kell, hanem kapni is kell ahhoz, hogy egyensúlyban legyen minden. Sok sikert egy olyan férfi mellett aki ad is, nemcsak elvesz.
2020. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Szörnyen érzem magam. Egy érző nő vagyok, túlságosan is. Ha szeretek,akkor nagyon szeretek... sajnos nem annál az embernél volt a helyem. Elmondhatatlanul rossz érzés, hogy kiadtam érte a lelkem, feladtam érte mindent; én feleannyit nem kaptam vissza. Ugy érzem sosem leszek újra ennyire szerelmes, pláne nem bízom meg már senkiben. Újabb elvesztegetett évek valakivel? Nem, köszönöm. Házasságra vágyom és saját gyermekre 28 évesen, és lemondtam mindezekről örökre. Inkább élek egyedül.
2020. márc. 24. 22:00
 24/25 A kérdező kommentje:
0-24-ben mondig a gyerek igy, a gyerek úgy. Ha nem volt itt éppen, akkor is róla szólt minden! A gyerek anyja minden nap kis semmi ürügyekkel kereste őt telefonon. Minden nap!!! Nem telt el nélkülük napunk, nem volt magánéletünk. Épp egy étteremben vacsorázunk , akkor csipogott a telefon, ha szexeltünk, akkor. Elvette a maradék életkedvemet! Már a gyerekről és az anyjáról álmodtam sokszor. Felriadtam. Annyit szerepeltek az életünkben, hogy elkezdtem bedilizni. Mindenki azt mondta, hogy hagyjam el, mert ezek ketten pokollá teszik az életemet. A pasi meg hagyja...
2020. márc. 25. 16:08
 25/25 anonim ***** válasza:
Van fejlemény?
2020. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!