Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Holnap elköltözök attól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap elköltözök attól a férfitól, akit őrülten szeretek. Hogyan éljem túl?

Figyelt kérdés
2.5 évig éltünk együtt. Hatalmas szerelem volt a miénk, de van egy kislánya az előző házasságából és nagyrészt emiatt futott zátonyra a kapcsolatunk. Nem tudtam elfogadni a gyereket,és ez sok vitát szült közöttünk. Szabadidő beosztás a gyerek miatt,,exnej folyamatosan belerondított a kapcsolatunkba. Stb. Hosszú történet. Odáig jutottunk,hogy a férfi akiért az életemet adtam volna, undorító stílusban beszél velem. A nagy szerelem eltűnt (részemről megmaradt azok ellenére is, amiket átéltem) a kapcsolatunk tönkre ment. Kidobott... Holnap ő dolgozik, én szabin leszek és elköltözök. Borzasztóan fog fájni. Nagyon félek tőle. Mi lesz közben es utána. Mi lesz ha már mást ölel. Bele fogok betegedni. Ő életem szerelme😥

2020. márc. 23. 16:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetoen megértelek, de van a noverem a kb 20 évvel idősebb párjával, 2 gyermekével es a szarkavaró volt nejével és...mindezek ellenére a noverem kitartott, most megházasodtak, nyáron pedig nagybácsi leszek.


Nem mondom, minden tiszteletem az övéké. Persze ehhez ketten kellettek. A lényeg, hogy nekik sikerult.

2020. márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Hadd találjam ki, te vagy az, aki azon rugózott korábban, hogy a pasija négy műszakban dolgozik és így nem tudjátok megoldani hogy kettesben legyetek. Már akkor is látszott, hogy csak te kapálózol. Inkább örülj, hogy megszabadultál ettől az embertől, bőven vannak gyerek nélküli pasik, akik időt is tudnak szánni egy nőre.
2020. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Én emlékszem a korábbi kérďéseidre is. A te érdekedben mondom, jobb, ha szépen elköltözöl és elfelejted ezt az embert. Nem mindenki tudja elfogadni az előző házasságból származó gyereket. Keress egy olyan férfit akinek nincs gyereke, akinek te lehetsz az egyetlen. Mondom ezt úgy, hogy egyedül neveltem a fiamat fel (teljesen normális válás volt, semmi megcsalás vagy ilyesmi), az apja nem sokat törődött a fiammal, mert az új felesége gyerekei "kellett" legyenek az elsők. És az olyan nem jó apa. Az a jó apa aki a mostani párod, aki imádja a lányát és senkiért nem hagyja el. Te nem tudtál beilleszkedni ebbe a családba, ők előbb szerették egymást, mint téged. Vannak dolgok amiket nem lehet elvenni sem új szerelemmel, sem behodolással. Úgyis csak rosszabodna a helyzet, ha ott maradnál.

Te is meg fogod találni azt aki szeret és akinek nem a második vagy sokadik helyen leszel az életében.

2020. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező ezt benézted ennyi. Nem tudtad mennyi energia és türelem kell egy gyerekhez. Az itt leírtak alapján neked egy kapcsolatban legalább a figyelem 100% kell neked mással nem szabad foglalkozni csak veled. Viszont a férfi felelősség teljes APA módjára a gyerekét választotta. Kezdj olyan pasival aki így is szeret és nincs gyereke. Azt viszont ne mard mástól elvárni, hogy választani kelljen közted meg a gyerek között.
2020. márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Átkozottul fáj.
2020. márc. 23. 18:41
 16/25 exelant ***** válasza:
Elhiszem, hogy fáj, és én teljességgel megértelek, én is épp ebben a szituációban vagyok. Azt hittem az apuka meg tudja oldani a problémát, úgy hogy olykor meg legyen a gyerek mellett a MI időnk is, de annyira mindig a gyerek volt az első, illetve az ex, és a nagyszülők is annyira beleszóltak a hétköznapokba, hogy én csak egy huszadrangú senkinek éreztem magam, szakítanunk kellett. Állítólag pedig vágyott már egy társra az apuka, mert csak hiányzott az életéből már egy nő. De mégis mindig a gyerek volt az első, és ez is feljött, hogy azért 11 év előnyét a gyerekének én friss kapcsolatként sohasem fogom tudni behozni, a 11 éves gyerekét mindig is jobban fogja szeretni, mint engem én azt ne várjam el, hogy valamikor is egyenrangúan szeressen engem vele. Ez így kimondva meg azért rosszul esett pluszban. Oké, hogy ez így van, de én gy nem leszek a párja, ha esélye is kizárva, hogy teljes értékű társa legyek, s ne csak a gyerek lehessen az isten....abban reménykedett, én még talán jobb anyja is leszek a gyerekének, mint az eredeti, aki sokat veszekszik a gyerekkel, s annál én kedvesebb vagyok jóval.... mégsem foglalkozott velem úgy, hogy én érezzem van miért foglalkozni velük ilyen szinten, hogy még jobb anyja is akarjak lenni a gyerekének, mint az eredeti....otthagytam... és még én nem voltam megértő, hogy ez így jogos....oké, de akkor meg ne várjon tőlem ilyeneket. vagy becsüljön meg jobban.
2020. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

1. váalszolónál apont.

Javaslom za öldöklő szerelem c. filmet! Feltétlen nézd meg. Te rontottad el önzőségeddel, meg is érdemled... előbb kellett volna gondolkodni..

2020. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori baleset. Hiába a nagy szerelmed, neki a gyerek az első és ezzel nem tudsz versenyezni. Nem méltó hozzád, hiába szereted.
2020. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ettől csak jobb lesz. Ebbe a kapcsolatba semmi nő nem fog beférni. A gyerek most egocentrikus, az apja meg örömmel ül fel erre a vonatra. Ha a fejed tetejére állsz, akkor se tudsz ezen változtatni. Idővel örülni fogsz, hogy nem itt rohadtál meg, hanem lesz egy párod, akivel lehet normálisan családod saját gyerekkel.
2020. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nincs mit sajnálni!!!Lesz jobb pasi hidd el...
2020. márc. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!