Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valami nagy probléma lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nagy probléma lehet, ha egy 18 éves lány őrülten kíván egy adott 41 éves férfit? Vagy viszonylag gyakori az ilyen?

Figyelt kérdés

Ez nagyon betegesnek hangzik, viszont egyre többet olvasok, hallok, hogy ilyen létezik. Nem is olyan ritkán.

Szerintetek?


2020. jan. 10. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nincs ezzel semmi gond.

Én is kis fiatalkát keresgélek de ezek csak lakótelepi legendák :)

2020. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Beteg! Apakomplexusnak nevezik.
2020. jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
"iszont egyre többet olvasok, hallok, hogy ilyen létezik" Ezt a kérdést már többször feltetted.
2020. jan. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

2 eset lehetséges

1: a férfi nagyon gazdag, a lány meg lusta és nem túl eszes, tudja magáról, és kiszagolta a pénzt.

2: gerontofil a csaj


De a férfinek sem értem mire lenne jó ez a dolog. Teljesen más korosztály, generáció, másképp látják a vilàgot, lánya lehetne. Egy normàlis embert zavar ilyen hatalmas korkülönbség. A làny mèg majdnem gyerek, a férfihez képest az is. Társadalmilag sem elfogadott. Ez kb. Annyira természetellenes mint hogy Macron 42 èves felesége meg 66 èves nyugger

2020. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem, ez manapság teljesen átlagos.
2020. jan. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek igaza van!


Igen, manapság ez elég gyakori.

És igen, apakomplexus van mögötte.

A magyarázat az, hogy sok lány nő fel apa(minta) nélkül.

2020. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ha valaki jó pasi, akkor 30-40 közt van csúcson. 30-ig még sokan olyan tacskóképűek, utána kikupálódnak. Semmi beteges nincs abban, ha egy nő egy férfias pasira bukik.

41 N

2020. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!