Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális ha beszél az exével,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha beszél az exével, ha tudja hogy engem nagyon zavar? De köben azt mondja mindennél jobban szeret, és én vagyok a világon a legfontosabb a számára

Figyelt kérdés

3 hete hogy szakítottam a barátommal, ő 26 éves, én 18. Két évig voltunk együtt, nagyon jól kijöttünk, közös jövőt terveztünk, minden a lehető legjobb volt. Egy szóval szerelmesek voltunk. Mivel ő idősebb ezért tapasztaltabb kapcsolatok terén, nekem ő volt az első barátom. Volt előttem egy baratnjőe.5 hónapig voltak együtt, utána neki 5 évig nem volt senkije. Amikor összejöttünk rá egy hónapra szakított, mert összezavarodtak az érzései az exét illetően. Végül nem jöttek össze, visszajött hozzám, megbeszéltük és úgy tűnt tényleg el tudta engedni. Ezek után ők jóban maradtak, amit egy darabig tudtam toleráni, de végül azért szakítottam vele, , mert még mindig szokott félreérthető üzeneteket küldeni neki, és mikor rákérdezek mindig elmondta hogy csak barátok, és felnőtt módon kezelik a dolgot. Végül szakítottam, mert nem tutam elfogadni, de piszkosul fáj, mert nagyon szeretem. Azt mondta soha nem érzett még így senki iránt, mint irántam, de akkor miért nem tudta elengedni az exét, ha tudta mennyire zavar engem? Azóta persze beszéltek a csajjal, nem jöttek össze, és nem is fognak ez biztos. Nem tudom, hogy jól döntöttem-e. Szeretném majd idővel visszakapni, és én is felnőtt módon kezelni, hogy ők jóban vannak, csak piszok nehéz elfogadni hogy az exe az egyik legjobb barátja. A csajjal is beszéltem azóta, ő biztos benne hogy a mostmár közös exünk nem akar tőle semmit, és tudom, mert láttam a csaj tényleg úgy kezeli mint havert. Az exem részéről nem vagyok biztos benne hogy elnegdte. Persze tudom az idő majd választ ad rá, ha összejönnek akkor jó hogy szakítottam, de ha nem akkor én vagyok a világon a legnagyobb idióta, hogy nem hittem neki, és elengedetem a nagy Ő-t.a


számomra félreérthető üzenetek, melyeket az akkori barátom címzett az exének:

-basszus nagyon hiányzol

-találkozzunk a padon ahol anno hat éve(mert össze szoktak futni)

-vártam eset hogy hívj(mert telefonálni is szoktak)

Vagy csak én fújtam fel nagyon? írjátok le kérlek a véleményeteket, de nagyon össze vagyok törve, nem arra van szükségem hogy elküdjenek a pi...ba.

Előre is köszönöm



2020. márc. 26. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenki ezt mondja, te vagy életem szerelme, a mindenem, életem értelme, stb stb
2020. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kedves kommentelő! tudom, és sem álomvilágban élek...

De a haverjai is azt mondták sose látták még olyannak mint mellettem. Meg amúgy nem az a fajta vagyok akit pár szép szóval le lehet venni a lábáról

2020. márc. 26. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahhh... Felejtsd el ezt a srácot, ha jót akarsz magadnak. Az exébe szerelmes, azért nem vele van, mert a nőnek nem kell. Te vagy a szamár most a ló helyett. Persze, hazudik, mint a vízfolyás, mert biztosan tetszel neki meg kedvel is, te szerelmes vagy, így biztos pont lehetsz az életében, ha már az exével nem lehet újra együtt. Legyen annyi tartásod, hogy nem vállalod ezt a szerepet, ennél mindenki többet érdemel.
2020. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3-as tökéletesen leírta. Ilyeneket írni nem normális az exnek. A normális az, hogy az exemet felköszöntöm születésnapján, és ha véletlenül összefutunk a boltban megkérdezem, hogy hogy megy a sorod, hogy van édesanyád, meg van-e még a kutyátok. De ennyi, semmi több. Nem tartjuk a kapcsolatot. Főleg nem írkálunk ilyeneket.

Ezermillió férfi van még, fiatal vagy, fogsz találni a tíz ujjadra olyanokat, akik nem kacsingatnak vissza az exükhöz.

2020. márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3,4 köszönöm, hogy leírtátok a véleményeteket. nagyon kíváncsi leszek összejönnek e idővel
2020. márc. 26. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!