Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy mondjam el neki, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy én nem akarom már ezt az egészet? Szakítani szeretnék

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt. Az egész ott indult el bennem, hogy akárhányszor együtt vagyunk valahol feltűnik az exe. Mai napig egy baráti társaságuk van, amiben én nem vagyok benne mert más korosztály és nem is érzem magam oda valónak. Zavar, hogy ott van a csaj is. Állítólag nem beszél vele egyáltalán, és már nem érdekli.

A másik probléma az az, hogy egyre jobban azt érzem, hogy nem illünk össze és nagyon különbözünk. Viszont nagyon szeretem és elvileg ő is engem.

Nem érzem azt a pezsgést mint régen és nem mindig érzem jól magam ebben a kapcsolatban. Mindent amit itt leirtam elmondtam már neki. Azonban letudta annyival, hogy majd alakul minden és ne hagyjuk veszni a dolgot. Viszont én hónapok óta nem érzem az igazinak már ezt az egészet.

Mit tegyek? 19/L



2020. márc. 27. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Szakíts. A ti korosztályotoknak nem való komoly kapcsolat. A komoly kapcsolat lénye az lenne, hogy kitartunk a másik mellett. Nem is bízol a pasidban, akkor meg még inkább felesleges vele lenned.

Van egy pár ember, akik nem csúnyán mentek szét egymástól és megmaradnak közeli ismerősnek, vagy néha barátnak is.

Ha te nem tudod elfogadni, nem neked való a srác.

Amúgy meg a szerelem idővel elmúlik, nincs örökké tartó.

Ez a másik dolog amit elfelejt mindenki, főleg a nők, és folyton arra vágynak, hogy "égjenek", hogy "tüzeljen" az a bizonyos láng.

2020. márc. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Más korosztály a pasi és nem illesz te be a baráti körbe. Ebből arra gondolok, hogy legalább 10 év van köztetek, vagy még több. 19 évesen ez a különbség ide vezet, nem lesz jövője.
2020. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es jól mondja, a szerelem nem örök, a nagy lángolás után jön a hosszan tartó kis láng, és azt is fenn kell tartani. De ez teljesen természetes, önmagában emiatt kár szakítani.

Ha más miatt hagyod ott, az is csak egy illúzió, mert egy idő után az a láng is kisebb fokozatra fog kapcsolni.

F

2020. márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen is lehet komoly jó működő kapcsolatod, nem kortól függ.

Nem kell az általánosítás

2020. márc. 29. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!