Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hirtelen szakítani akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen szakítani akar velem a barátom. Mit tegyek így? Én szeretem őt. Nem értem az egészet.

Figyelt kérdés
Nagyon régóta nem találkoztunk a barátommal, amiből adódott a rengeteg feszültség. Mert hogy sokat dolgozik, 12 órában volt beosztva, és van köztünk 70 km. Rendben, megértettem.Az utóbbi időben már nem is volt szabad felhozni a találkozó témát mert mindig leszidott emiatt is. A héten nem is volt gond, csütörtökön nem beszéltünk csak, mert nagymamám kórházba került, ezért nem volt alkalmam neten irogatni. Pénteken írtam neki, de mintha nem is ő lett volna. El akar kezdeni egy tanfolyamot. Rákérdeztem hogy döntött, melyik városban szeretné csinálni, erre olyan szinten leszidott, hogy ő nem tűri, hogy én beleszólok ebbe, és nehogy már én mondjam meg neki hol csinálja stb. Arról volt szó pár napja hogy abban a városban fogja csinálni ahol én lakok így többet találkoztunk volna, ő találta ki ezt akkor, de most azt mondta emiatt nem fog ide járkálni. Csak néztem, mert semmit nem szabtam meg neki, rákérdeztem hogy döntött. Ezután mondta hogy ő pénteken akart velem találkozni hiába nem hiszem el. Akkor miért nem írt csütörtök este nekem? Én lettem volna a legboldogabb ha végre találkozunk, rá is értem volna, úgyhogy ha nem szól, én honnan tudjam mit akar? Majd végig mindenbe belém kötött,hogy én elviselhetetlen vagyok és jobb lenne ha hagynánk egymást. Az egész péntek estét, éjszakát végig bőgtem, mert nem értettem az egészet. Tegnap nem írtam neki, gondoltam nyugodjunk meg, de ő keresett este hogy látja nem vagyok képes írni, nagyon hiányozhatok neki, és tovább szidott majd megint leírta hogy szakítani akar. Azóta a gyomrom görcsöl, sírok, nem tudok aludni. Egyik napról a másikra kattant be. Lehet talált magának mást, rá is kérdeztem, mert ha így van, tisztább megmondani, mint szidni engem ok nélkül. Most mit tegyek? Próbáljam még vele megbeszélni? Én szeretem őt, és nem akarok szakítani, plusz nem értem a mondva csinált okokat, ez esik a legrosszabbul. Megmondom őszintén nem érzem hibásnak magam, mert semmi rosszat nem tettem, mindenben mindig mellette voltam, és sosem okoskodtam bele a döntéseibe, de csak a magáét fújja és hirtelen fontos lett neki a szakítás.
2018. dec. 2. 05:11
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ne alázd magad lejjebb egy gyökér miatt, kérlek. Én akkor penderítettem volna ki, mikor mamám kórházba kerül, ahelyett, hogy vígasztalna, ő a saját egóját boostolva inkább engem ócsárol. Ez nem férfi és még kisfiúnak is az a fajta, akit ha látsz a játszótéren hisztizni, olyan ellenszenvet vált ki belőled, hogy nekifutásból dugnád le a torkán a homokozó lapátot. Nincs önbizalmad, kérdező? Mentálisan sérültél kiskorodban, vagy mazochista vagy? Ne okozz magadnak fölösleges fájdalmat ezzel a fa*sszal kérlek. Próbáld elfelejteni mert én azt is sajnálom, hogy időt töltöttél vele.
2018. dec. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok mentálisan sérült és eddig nem viselkedett így. Alázni sem aláztam magam, nem könyörögtem, csak megkértem, beszéljük meg normálisan.

Nagymamámra rá sem kérdezett, azt mondta ő nem fog velem kapcsolatban semmit megkérdezni, vagy elmondom amit akarok vagy nem.

Nagyon régóta ismerem (7 éve) Eleinte barátság volt, majd szexkapcsolat, aztán szerelem, kapcsolat. Vele csináltam végig az érettségitől kezdve az egyetemi államvizsgámig mindent. Nem volt olyan dolog amit ne tudnánk egymásról. Nekem ez most olyan törés hogy el sem tudom mondani. Nyelvvizsgára tanulok, meg dolgozok de ez így nem fog menni, borzasztóan rosszul vagyok, nem eszek, hánynom kell. Nem értem miért lett ilyen :(

2018. dec. 2. 05:37
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Figyelj, szívből sajnállak, ez tényleg nagyon sz@r lehet. De ne alázd magad tovább. Ennek oka van, ha így viselkedik, mégpedig valószínű az, hogy más nő került a képbe, csak nem meri elmondani. Gyáva féreg módjára téged támad a semmiért, pedig az elmúlt éveket tiszteletben tartva, lehetne annyi gerinc benne, hogy elmondja mi van. Ehelyett úgy akar tenni, mintha te csináltál volna rosszat és azért szakít.

Hidd el, te semmi rosszat nem tettél! Sőt sokat is tűrtél. Mi az hogy sokáig nem találkoztok, de fel sem szabad hozni a találka témát? Ez milyen kapcsolat?

Mondok valamit, lehet elítélni meg lepontozni miatta, nem érdekel. Én bonyolult kapcsolatban vagyok évek óta, szerelmemnek felesége van. Van hogy napi 10 órákat is dolgozik, de még így is megtudjuk oldani a találkozásokat, heti min 3-szor találkozunk, ebből egy hétvégi nap fix. Soha nem téma, hogy nincs rá idő, fel sem merül, hogy akár egy hét is kimaradjon. Olyan sincs, hogy egy nap ne beszélnénk egymással. Reggel beköszönünk egymásnak, az esti elköszönésig jönnek-mennek az üzik. Én így, ilyen kapcsolatban többet kapok, mint te, vagy sokan egy hivatalos kapcsolatban...gondolkozz el, megéri szenvedni ebben, amiben most vagy?

Jól érzed, ezek mondvacsinált okok, ezen nincs mit megbeszélni. Zárd le.

2018. dec. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az apám előtt nem volt szabad felhozni bizonyos témákat


Mondjuk nem is járnèk olyan emberrel

2018. dec. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kezet foghatunk, én is végigbőgtem a péntek-szombatot. Hasonló a helyzet, itt lebeg a szakítás, már beszéltünk is róla.. Én is kérdeztem de ő is azt mondta nincs más nő.


Van vmi a csillagok állásában vagy nem tudom...

2018. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi mindketten dolgozunk a párommal. Nekem fix beosztásom van, ő 13-14 órákat tol (vendéglátás), mégis majd' minden nap együtt vagyunk. 70 km meg nem táv, még vonattal is max. egy óra. Én többet utozok Budapesten belül a munkahelyemre.
2018. dec. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5: Ó istenem.. Nagyon sajnálom és nagyon átérzem a helyzeted. Nekem a tegnapi napom is kegyetlen volt. Végig sírtam. Ma jobb volt mert lefoglalt a munka, most itthon este viszont megint szörnyű. Ha belegondolok hogy az ünnepek is ilyen csodásak lesznek, tényleg elmegy az életkedvem.


#6: Hát nem mondom hogy olyan megoldható a közlekedés. Nekem nincs kocsim. Busszal átszállásos ami 2 óra oda, 2 óra haza. Max úgy rövidebb ha az átszállásnál az állomásra eljön értem kocsival de nem várhatom el ezt tőle folyton. Neki van kocsija, úgy egy óra ide. Ha nem hiszed el tudok menetrendet linkelni. Este 6 után nem is indul tőle vissza busz pl. Haza sem érnék ha munka után elindulnék hozzá.

2018. dec. 3. 19:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tesz semmi erőfeszítést a kapcsolatért, sőt szakított is. Hagyd a csipába. Ugyanezt éltem meg egy exemmel, aki aztán összeszedett valami vén bigét két pulyával és fizetett nekik mint a kiskatona. Majd jött nekem rinyálni, mi meg a párommal jót mulattunk xD Jobban jársz ha nem mégy utána, sőt a helyedben külföldre jönnék :)
2019. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!