Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nektek mikor volt az a pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mikor volt az a pont amikor azt mondtátok, hogy most vége?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy ki meddig-mit tűrt az előző kapcsolat(ai/á)ban.

Persze, a szép történetek is jöhetnek, mikor egyszerre múlt el minden varázs és vágy, és közös megegyezés alapján történt a szakítás.

De főleg az érdekel, hogy melyik cselekedet volt az a bizonyos határ, ami átlépve már csak annyit tudtatok mondani, hogy "eddig és ne/soha tovább".


2020. márc. 27. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Az egyiknél kiderült, hogy felesége van.

A másikra egyszer szerettem volna számítani rá, mikor nagy szükségem lett volna rá, de csak lerázott egy kamuval, ami nagyon hamar, kb 2 órán belül ki is derült. Majd én voltam a legnagyobb szemét, hogy tönkre tettem az estéjét amiatt, hogy megkérdeztem, hogy ez mégis mi volt. Ott betelt a pohár.

A többihez nincs jó sztori.

2020. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Az exem, már ha mondhatom annak, külföldön lakott/lakik tőlem 1100 km-re. Több, mint két évig "voltunk együtt", ezalatt a két év alatt kétszer találkoztunk összesen, akkor is alkalmanként két napra, mert az apjával jött és mennie kellett vissza dolgozni.


Közrejátszott az is, hogy egyszer rossz jegyet hozott haza és eltiltották a telefontól, mondván, hogy rossz hatással vagyok rá. Néha vissza tudta szerezni, vagy tabletről írt, de amikor lebukott azt is elvették. Mindenbe beleszóltak, nem tetszett nekik, hogy magyar vagyok, és nem áll a családom olyan jól anyagilag, mint ők, mert az ő kicsi fiuknak ennél jobb jár ugye. Videochaten alig hagytak beszélni minket, de már örültem, ha fél órát tudtunk beszélni egy nap. Iskolába nem vihette a telefont, nehogy többet beszéljünk, mint amit ők gondolnak.


Hiába kérleltem az exet, hogy beszéljen velük, inkább a szülei oldalára állt és már szülinapomra is olyan levelet küldött, amiben leírta, hogy szerinte a szüleinek igaza van.


Tavaly is jött volna, és beígérték, hogy ha jók lesznek a vizsgái akkor egy hetet maradhat és egyedül jöhet. Júliusban, 1 hónappal a megbeszélt találkozó után nyögték be, hogy csak két napra jön megint és az apjával, hiába vizsgázott kitűnőre. Na itt mondtam, hogy vége.


Nehezen, de sikerült elérni a drága szülőknek a céljukat.


19/N

2020. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a megbeszélt találkozó előtt*
2020. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor megtudtam, h stikában drogozik.
2020. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Rengetegszer próbáltam vele beszélni azokról a dolgokról, amik nekem nem tetszettek a kapcsolatunkban, de ő képtelen volt a kommunikációra. Én mondtam, mondtam, vártam volna, hogy kifejtése ő is a véleményét,elmondja,hogy mit gondol, mi bántja, hogy javítsuk, de csak ült kukan és egy k.va szót se szólt. Állandóan ez volt a forgatókönyv. Egy du. elmentünk sétálni, és gyakorlatilag semmiről nem beszéltünk, csak mentunk egymás mellett. És mindig ez volt, sosem tudtunk igazán tartalmasabb csevegni. Nem csak tartalmasabb, gyakorlatilag sehogy. És ahogy ott mentünk némán, elkezdtem mondani, hogy nekem ez így szar, de még erre sem reagált semmit. Mire hazaertunk felhergeltem magam, és kimondtuk, hogy vége. Már korábban is érlelődött, de akkor telt be a pohár.
2020. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. mint az utolsnál. Szarról sem lehetett beszélni, semmi értelme nem volt. Belekényelmesedett, lassan kezdte elhagyni magát és elég lett.
2020. márc. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez fokozatosan alakult ki, nem tudtuk megoldani a problémákat, egyre jobban kezdtem belőle kiszeretni túl ragaszkodó volt, bunkó önző, nem viselkedett férfiasan (apja meghalt) . Szex nem volt jó már.

Pár hónap alatt rájöttem hogy nem illünk össze, jellemfejlődésen mentem keresztül. Féltékenység rohamai lettek, durván. Valahogy betelt a pohár.

2020. márc. 29. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!