Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi tehette tönkre ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tehette tönkre ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nemrég kidobott volt barátnőm, teljesen váratlanul.

Az egész dolog 3-4 hónapja indult egy baráti beszélgetésből, amiből szép lassan mindennap kb. egész nap beszélgetés lett, és ahogy lenni szokott sok ilyen esetben férfi és nő között, kezdett túlmenni a dolog a barátságon. Élőben, chaten is érzésre tök jól elvoltunk, nem voltak kínos csendek, nagyon tudtam önmagamat adni, végig hülyültünk, szivattuk egymást. Szakítás előtt látszólag egyszer volt megingás a csajnál egy pillanatra, mikor szóvá tettem hogy részemről nem barátság van és járni szeretnék, de aztán rájött másnapra, hogy ő is így érez. Üzenetben is végig szíveket írkált, meg hiányolt már akkor is, ha néhány órára eltűntem, szóval ezekből a jelekből egyértelműen azt következtettem le, hogy bejövök neki. Személyes együttléteknél is nagyon bújós volt, igényelte az ölelést, hozzábújást, amit meg is adtam neki. Ami talán hiba lehetett, de próbáltam elfojtani, hogy a csaj elég sok sráccal beszélgetett, némelyikre nyíltan meg is mondta, hogy tetszik neki, sőt tudtam, hogy mielőtt megismertem volna, az egyik srác volt ezek közül a beszélgetőpartnerek közül a kiszemeltje. Én viszont azt gondoltam, hogy kellően ügyes és vonzó vagyok, ha ezek helyett mégis velem jött össze, így annak ellenére, hogy féltékeny típus vagyok, nem akartam ügyet csinálni, inkább próbáltam méginkább növelni a vonzalmát felém. Egy ideig tök jól alakult minden, már családjával is kölcsönösen megkedveltük egymást, szóval azt gondoltam, hogy komolyodik a dolog, és én leszek a nyerő annak ellenére, hogy sokat beszélgetett más fiúkkal is. Egyedül az elmúlt 2-3 hétben vált kicsit furcsábbá a viselkedése, de azt betudtam annak, hogy van némi hangulatzavara, és a járvány miatti általános negatív hangulatnak, úgyhogy elhessegettem a gondolatokat, hogy baj lenne, meg múltbéli tapasztalataim azt mutatták, hogy csak ront a dolgokon, ha ebből ügyet csinálok, szóval inkább lenyeltem az egészet, és próbáltam szórakoztató meg jófej lenni. Egyre gonoszabb poénjai voltak, meg kevesebbet is írt, meg a szexet se kívánta annyira. Ami még esetleg negatív előjel lehetett, hogy egy baráti társaságba jártunk, és nagyon titkolta mindenki előtt a viszonyunkat, holott mások már sejtették, hogy nem csak barátok voltunk. Egyszer egyik közös haver rákérdezett nálam, hogy mi van köztem és a csaj között, én pedig nem vagyok a hazugságok híve, elmondtam kicsit finomított verzióban, hogy alakulóban vannak köztünk a dolgok. Ezt persze egyből meg is mondtam neki, hogy "lebuktunk", de megkrértem a srácot,hogy tartsa a száját, szóval azt gondolom, korrektül intéztem a dolgot. Mégis ezek után szakított velem egyből, azt mondta, hiába szerette volna, de nem tudott szerelmes lenni belém. Én meg köpni nyelni nem tudtam, megsértődtem és elköszöntem tőle, majd pár nappal később írtam neki egy hosszú levelet, hogy beszéljük meg mi tette ezt az egészet tönkre meg tudni szeretném, mi ez az egész. Elolvasta, de még választ se kaptam. Tapasztalt már valaki ilyet? Esetleg tipp, mi tehette ezt az egészet tönkre?:/ Elképzelhető hogy nem volt őszinte és a háttérben alakult neki mással is valami? Csak erre tudok gondolni most.



2020. márc. 28. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne sajnáld a dolgot, a csajnak a gerincoszlopa volt a gátló tényező az egészben, eleve nem szabad olyannal kezdeni, aki több végén égeti a gyertyát. Gondolom ha erre rákérdeztél, nála ez a világ legtermészetesebb dolga.

Alapvető nevelési problémák vannak nála.

2020. márc. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem értem mit nem értesz.

Nem csak te voltál képben, ennyi.

Elég fura dolog volt szerintem erőltetni ezt a "kapcsolatot" amikor tudtad mennyire megbízhatatlan és relatív.

Feltételezem nem vagytok túl tapasztaltak.

Szerintem tök felesleges neki leveleket írogatni, meg ezen őrlődni.

Ezt egyszerűen el kell engedni mert már halott dolog volt alapból.

Egy ilyen lány nem hiszem hogy bármit akarna bárkitől is.

Szerintem tiltsd le mindenhol, és felejtsd el.

2020. márc. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2

Alapvetően igazad van, hiába vagyok racionális ember, itt nagyon érzelem alapján mentem az egészbe bele, de azt gondoltam, elég az, ha jól elvagyunk meg jót beszélgetünk, az megoldja ezeket a problémákat. Voltak negatív gondolataim, de mindig elhessegettem. Nem jött be. Épp azért kérdeztem rá amúgy itt is, mert 90%-ig biztos vagyok benne, hogy más miatt dobott.

2020. márc. 28. 08:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem veled van a baj, ne aggódj! Ennek a csajnak nem volt elég a te szereteted és a törődés, amit adtál. Az ilyen csajok sose lesznek igazán boldogok, mert nem képesek felfogni, hogy miről szól a szeretet. Tudom, hogy szhar érzés, de hidd el nekem, hogy nemsokára áldani fogod az eget, hogy nem jött össze egy ilyennel.

23/f

2020. márc. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem jól értelmezted a helyzetet. Sokan nem terveznek ám közös sírhelyet az első összefekvés után. Ez egy ilyen csaj.


Neked nem ilyen pár kell. Olyan is van rengeteg, amilyet te szeretnél, így nem izgulok, hogy nem fogsz párt találni.

2020. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Megadta az esélyt kettőtöknek annak ellenére, hogy másba volt szerelmes. Megpróbálta és aztán ráébredt, hogy nem megy, azt a másikat szereti. Ne ítéld el érte, biztos vagyok benne, hogy komolyan szerette volna, hogy beléd tudjon szeretni.

Nyilván a másik srác utána nyúlt.

Velem pont ez történt.

Sajnálom, szamár voltál a ló helyett. Biztos, hogy vonzó vagy és megfogtad őt valamennyire, de nincs túl azon a srácon.

Engedd el, nem hibáztál semmit. Hogy megadta az esélyt, abban se látok elítélendő dolgot. Közben ráébredt, hogy ebből nem lesz szerelem. Mondjuk ettől még nem kéne gonosznak lennie.

Nincs túl azon a srácon, aki lehet, hogy csak játszik vele.

Nem tehetsz róla, most senki nem lenne a számára megfelelő.

2020. márc. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Honnan veszed hogy nincs túl rajta? Lehet csak adódott neki egy jobb lehetőség vagy rájött, hogy nem akar ennyire komoly kapcsolatot stb.
2020. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6

Így is fel lehet fogni, de a teljes történet az volt, hogy mindkettőnkkel dumált végig, ha abba a srácba volt szerelmes, akkor nem logikusabb, ha egyből vele kezd ki? Mégis utána velem kezdett többet beszélgetni és jött össze. Így sztem joggal gondoltam, hogy "legyőztem" az illetőt. Meg mondjuk ezt azért megírnám válaszba, szakításkor, csak hogy értse a másik. Persze mások vagyunk...

2020. márc. 28. 23:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Láthatóan amúgy sem akart komoly kapcsolatot, több vasat tartott, veled is csak játszadozott , miközben kezdett megszerezni unta a helyzetet, és rossz kedve lett, unalmas voltál, bántott szavakkal stb. Titkolt a barátai előtt, aztán kiderült h veled (is) kavarja a port, bepánikolt, (nem szeretett) mert a másik jobb kiszemeltje megtudja, aztán ne hogy két székközé essen Egy igazi gerinctelen, játszadozós, érzelemmentes idióta. Jobb is.
2020. márc. 29. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmien legyőzés nincs itt, ő van a helyzet középpontjában, és fényesíti az egóját a fiúk által. Ennyi.
2020. márc. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!