Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás előtt mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás előtt mennyi idővel gondoltatok rá először, hogy szakítani kellene?

Figyelt kérdés
Gondolom nem egyik napról a másikra döntöttétek el. Dugtatok még közben, ne adj Isten be is csúszott 1-2 gyerek, elmentetek Rómába, közös képeket posztoltatok Facebookra és közben már azon gondolkodtatok, hogy szakítani kellene-e vagy nem.

2020. márc. 29. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem konkrétan a szakításra gondoltam. Általában úgy kezdődött, hogy amint észrevettem egy problémát, szóltam érte. Ha nem láttam bármilyen törekedést a változásra, akkor szóltam még egyszer, ha azután sem lett változás, akkor szakítottam. Unalomból és megszokás miatt nem dobtam még ki senkit, szóval általában ez lassan épül fel bennem és 2-3 hónap figyelmeztetés előzi meg. Utána egyszerűen kiábrándulok és "minek várjak a semmire".


Kivéve, ha az illető megcsalna vagy fizikailag bántana és hasonlók. Akkor abban a pillanatban, amikor rájövök, mehet, amerre lát. Ha éjjel 2-kor, akkor akkor.

2020. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
4 év.
2020. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első esetben velem szakítottak, ott is tudtam előre, hogy ez lesz, így viszonylag hamar.


Másodjára pedig amikor rájöttem arra, hogy egyrészt hazudik, másrészt akárki lehetne, mert semmilyen érzelmem nincs az irányába, másokkal ugyanilyen jól elbeszélgetek.

2020. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3 év. De előbb kellett volna. 😔
2020. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mikor hogy.

72N

2020. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kb 1-2 év... az elején még törekedtem a problémamegoldásra, beszélgessünk, üljünk le, beszéljük meg újra és újra és újra.

Fokozatos kiábrándulás, türelmetlen lettem és már az exem hangja is irritált, ekkor szakítottam.

2020. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kb 6,5 évvel
2020. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán 3 évvel a szakítás előtt de akkoriban inkább csak ilyen de rossz nekem nincs értelme semminek dolog volt egy egy rosszabb periódusban de hittem hogy működni fog ha teszünk érte. Amikortól komolyan gondolkoztam rajta az az utolsó fél-egy év volt. Akkor már nagyon ott volt a levegőben.
2020. márc. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1-2 hónap. Hozzáteszem egyszer 6, másik alkalommal pedig kb 10 hónapig voltunk együtt.
2020. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2 év.

1szer dugtunk azidő alatt. Nem volt se nyaralás, se posztolgatás.

2020. márc. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!