Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Nincs baj a kapcsolatunkal. Viszont egy másik lányt megszerettem. A barátnőm sosem csalnám meg, így addig nem is lesz semmi.

Viszont ő az a fajta aki "meghalok ha elhagysz" tipus és aggódok egy hatalmas dráma jelenet miatt.

Szerintetek van olyan szöveg ami a legkönnyebb ilyen helyzetben?


Ha esetleg azt hazudnám, hogy megcsaltam és utálna, akkor könnyebben tovább lépne?


Vagy csak mondjam, hogy nincs semmi baj csak bocsi elmult?

elég kilátástalan vagyok mert tényleg az a nagyon sírós típus.


2020. ápr. 4. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Hazudd azt, hogy elveszetted az összes pénzed ruletten! Tuti, hogy elhagy.
2020. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Felnőtt kapcsolati rovat!


Mivel nem vagy már tini, így tégy úgy, mint egy férfi!


Elé állsz (szemtől szemben, nem SMS meg messenger!!!), közlöd, hogy mi a helyzet, hogy részedről szeretnéd befejezni, hogy azt gondolod, hogy ennyi van benne.


Utána nem hagyod magad zsarolni, hogy akkor ő öngyilkos lesz, hanem zárod a beszélgetést, elköszönsz, és ennyi.

2020. ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Dráma lesz, ha ilyen típus. Legtisztább az lenne, ha igazat mondanál!
2020. ápr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne hazudj ilyeneket, hogy megcsaltad... Ilyenkor mindig a legrossz döntés ekkorát hazudni, meg se forduljon a fejedben.


Mondd el neki, hogy sajnos már nem érzel úgy, mint régen. Nem szereted már úgy, ahogy megérdemelné. Elkezdtél más lányok

iránt érdeklődni, és ez így nem jó. Ennyi.

Ha érzékeny, akkor kedvesen beszélj vele, vigasztald, hogy nem tehet erről, csodálatos lány, de neked ez már nem megy.

2020. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8%

Nekem is ilyen csajomn volt.

Én megcsaltam mégis, majd úgy intéztem, hogy rájöjjön.

Kicsit kemény pár napunk volt, de megérte.

2020. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

Vállalnod kell a felelősséget a tetteidért. Érett módon kell szakítani és igen, ez azzal is járhat, hogy cirkuszolni fog. Még mindig könnyebb helyzetben van az a nő, akinek a barátja agresszív és attól fél, hogy a cuccait sem viheti el.


Mondjuk ültesd le és hideg fejjel magyarázd el neki. Nehéz lesz, mert ha eddig nem volt gond, akkor nehezen fogja feldolgozni, hogy mást szeretsz. Könyörögni fog és sírni. De mondd neki nyugodtan, hogy ő is tudja hogy nem lenne már olyan ezek után, sosem bízna benned és nem is akarna olyannal lenni, aki mást szeret. És még valami: joga van kiborulni és lehordani téged mindennek. Csalódott benned. Ne is vedd magadra, amiket mond rád. A fájdalom beszél majd belőle.


Őszintén szólva nem értelek, hogy ennyi volt számodra egy kapcsolat, de értékelem, hogy nem csaltad meg. Légy továbbra is gerinces. Zsarolásnak ne dőlj be, nem fogja megölni magát.

2020. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy érdemes lenne hazudni, mondd meg neki az igazat.
2020. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%

Ha együtt laktok, nehezebb kitenned, vagy elköltöznöd, de ha nem, akkor ehyszerűen lapítsd el ezt a kapcsolatot. Csak feltűnik neki hogy valami megváltozott. Így nem éri sokk a szakítás miatt és még esélyt is adsz neki, hogy saját maga rájöjjön hogy nincs közös jövőtök.


De így egyből leülni, meg közölni, hát nem tudom, vagy nagyon kiakadnék, vagy nem hinném el csak viccnek fognám fel. Egyik sem célravezetzető a te s

Ne drámázz, akkor ő sem fog.


Hanyagold, aztán majd megunja.

2020. ápr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az utolsó tanácsát ne fogadd meg! Ne hanyagold. Ha biztos vagy benne, hogy nem akarod folytatni, akkor minél előbb szakíts. Ugyanúgy fájna neki ez a hanyagolós módszer is, csak ráadásul sokkal tovább húzódik. Kegyetlen lépés lenne.
2020. ápr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

Istenem.. ez most komoly? Nem akarod bántani, és eszedbe jut, hogy azt hazudod, megcsaltad? Komolyan ennyire alacsony az empátia szinted?

Ha azt mondod, megcsaltad, azzal ásod szerintem leginkább alá az önbecsülését: olyan ember volt a párja, aki annyira nem értékelte, hogy őszinte legyen vele, hogy elmondja neki, ha gond van, hogy tartja annyira, hogy nem csapja be.

Szóval egy lépéssel előrébb vagy a fentiekhez képest, miért rontanál a helyzeten?

Ne mondd, hogy nincs semmi baj, mert van baj, nem vagy szerelmes, nem elég fontos számodra ő egy kapcsolathoz. De ez utóbbit ne mondd :D

Annyit mondj, hogy sokat gondolkodtál, megvizsgáltad az érzéseidet, sajnos nem vagy már szerelmes belé és ezért szakítani szeretnél. Pont most vagy a legfairebb, hogy ebben a helyzetben szakítanál, kérlek ne ronts ezen hazudozással.

Köszi.

Neki meg fel kell nőnie, hogy kezelni tudja az érzéseit, ne mindent hisztivel akarjon megoldani. Ez nem a te feladatod, hanem ez övé.

2020. ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!