Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit érezt miután félre léptél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezt miután félre léptél?

Figyelt kérdés

Rendszeresen olvasol itt, na is persze környezetemben is látom, hogy elég sokan csalják meg a párukat.

Én 32 éves nő vagyok és még sosem tettem ilyet.nem is tenném mert túl lekiismeretes vagyok és nagyon nyomasztana a dolog, tuti nem tudnám elhallgani.

Akik megcsalt a párjukat siman tudtak utana ugyanúgy viselkedni a masikkal? Nm éreztétek rosszul magatokat?

Miért tettétek? Miért nem mondtátok el vagy mondtátok el?


2020. ápr. 4. 22:53
 1/4 A kérdező kommentje:
*éreztél, bocs az elirásokért, betört a telom es nagyon rossz az erintőképrenyő nem olvastam át mielőt kiment a kérdés :(
2020. ápr. 4. 22:54
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg rendben voltunk, addig soha eszembe se jutott megcsalni. Amikor már 1,5 éve egymáshoz se értünk, igazából nem is éreztem megcsalásnak. Amikor rákérdezett, elmondtam, de amúgy azt éreztem, hogy kb. semmi köze hozzá. Ha nem lenne gyerekünk, már évek óta nem lennénk együtt.
2020. ápr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

Konkrétan okádhattam volna magamtól. Erőt vettem magamon, és nem mondtam el neki. Elég, ha csak én szenvedek a hülyeségem miatt, neki ne kelljen. Azt hiszem életem második legrosszabb élménye volt.


Nem tudom, a párom rájött-e, de nem volt felelősségre, nem nyomozott utánam, vagy ilyesmi.

2020. ápr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Oromet

Vegre egy izgalmas es kellemes ferfi aki a szexben is szuper


A exem (nem a szereto miatt dobtam) 3-4 havonta akart csak szexet de full szar volt... Nem is ertem miert akartam vele lenni.

2020. ápr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!