Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az anyjának ekkora befolyása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyjának ekkora befolyása lenne rá, vagy csak szimplán játszott velem?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy lánnyal fél évig, két hete szakított velem. Ő 20, én 21 éves vagyok.


A szüleinek 1 hónap után mutatott be, de a bemutatkozás eléggé kellemetlen volt. Együtt vacsoráztunk (szülei, két testvére, ő és én), bár mindenki kedvesnek tűnt, végig azt éreztem, hogy a szüleinek nem annyira tetszek, sőt csak udvariasságból nem küldtek haza már az első percben. És ez a kellemetlen légkör mindig jelen volt a náluk létem alatt, így a 2-3 alkalom után inkább nem mentem át hozzájuk, javasoltam, hogy inkább legyünk nálunk, amibe a barátnőm bele is egyezett.


Amíg együtt voltunk, majdnem minden nap elmondta, hogy mennyire szeret, szerelmes belém, velem képzeli el a jövőjét, ennek ellenére két héttel ezelőtt szakított velem. A szakítást megelőző nap is ilyen volt.

Az indok az volt, hogy nem szereti azt, amilyen vagyok, konkrétan egy tulajdonságom nem tetszik neki, hogy introvertált vagyok, emiatt nem tud együtt lenni velem. Azt is elmondta, hogy miután bemutatott a családjának, az anyja elbeszélgetett vele, hogy nem kellene velem együtt lennie, nem vagyunk összeillők, illetve a szakításunk idejéig gyakran beszélgettek a kapcsolatunkról, és belátta, hogy igaza van az anyjának.


Az elmúlt két hétben ugye nem nagyon tudtam sehova sem menni, dolgozni is itthonról dolgozok, mostanában sokat vagyok egymagamban. Elgondolkoztam azon, hogy vajon az anyjának ekkora befolyása lenne az életére 20 éves létére, vagy csak szimplán játszott velem, és az anyjával takarja magát?


Én nagyon beleszerettem, és fáj, hogy szakított velem, ezért merült fel bennem ez a kérdés.



2020. ápr. 6. 13:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg az introvertáltság egyes embereknél ennyire kizáró ok?
2020. ápr. 6. 14:01
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugy tunik, az anyja befolyasolta, o meg nem egy eros jellem. Meg talan szerelmes se tud lenni, mert ha az lenne, ez nem menne csak igy.

Nem azt mondom, hogy veled nem volt jo neki. Vannak nagyon szerelmes tipusu emberek, mint pl en. Es vannak szinte frigid, esszel valasztok, akik ugyan nem pusztulnak bele a banatba, de azt sem ismerhetik, milyen az igazi vonzalom, orom.

Nagyon sajnalom. Viszont ha ilyen lany, jobb is, ha nem o a tarsad.

2020. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az introvertáltság önmagában sosem kizáró ok.

Valószínűleg az anyja beszélte tele a fejét

2020. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Lépj túl rajta...
2020. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első két válaszoló kommentjét! :)
2020. ápr. 6. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!