Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszajön vajon a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszajön vajon a párom?

Figyelt kérdés
Elment. Azt mondja, már nem tudja azt adni, amit az elején. Kértem, picit várjon, gondolkodjon el, mondta, hogy jó, adjak időt. Úgy gondolom, megfulladt ebben az egészben, pihenésre van picit szüksége, és hogy átgondolja, jó-e ez az egész neki így. Azt mondta, ez még nem volt olyan hosszú idő, még csak 4 hónap volt, ez nem idő. Még nála is és nálam is egymás cuccai, egymás lakásának kulcsa, nem kérte vissza. Mikor azt a szót használtam, hogy szakított velem, azt mondta, hogy nem, ez nem szakítás. Viszont napok óta nem jelentkezik :( Nagyon hiányzik, de nem fogom keresni. Egész biztos vagyok benne, nincs senki a képben, hogy hűséges hozzám, csak most úgy érzi, nekem sok elvárásom volt felé esetleg, ő meg ezeket még korainak tartotta. Voltatok már ilyen szituációban? Visszatért az életetekbe? Ti, férfiak hogyan élitek ezt meg?
2020. ápr. 8. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Voltam...visszajött, de abban nem volt sok köszönet. Ha gondolod, írj privátot :)
2020. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az exed nem szeret. Ez ilyen egyszerű. Meglátod majd, ha jön egy olyan férfi, aki tényleg szeret. Vele együtt, közösen fogjátok megoldani a felmerülő problémákat. Az ilyen menekülő paprikajancsikat, akiknek még rendesen szakítani sincs tökük, hagyd a fenébe.
2020. ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha vissza is megy, utána újra lelép. Ez kuka.
2020. ápr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
IGAZATOK VOLT!!!! Az exével kavar.
2020. ápr. 9. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!